Dovolená pro 3 dospělé + 1 dítě k moři

Od: Datum: 19.02.15 21:00 odpovědí: 5 změna: 20.02.15 07:11

Dobrý den,

v září nastupuji na VŠ, podařilo se mi během gymnázia schovávat bokem peníze na rodinnou dovolenou. Nikdo u nás doma neví, že jsem si ty peníze schovával a neutrácel.
Rád bych rodičům a sestře udělal radost a na dovolenou je pozval. Je to totiž můj poslední rok, kdy u našich bydlím - navíc jsme nikdy nebyli na žádné dovolené (pokud nepočítám stanování u přehrady *smich*).

Podařilo se mi našetřit 40 tisíc, myslíte, že to na dovolenou u moře bude stačit? Konkrétně - 3 dospělí a jedno dítě (14 let v době návratu).

Vůbec nemám tušení, kam bychom se podívali, našim jsem o tom zatím nic neřekl, rád bych to vše zorganizoval a naplánoval sám - a pak jim jen donesl letenky. Mamka nepracuje a otec je v invalidním důchodu. Pořád jsou doma a je mi jich líto, chci, abychom si tu dovolenou pořádně užili :)Ale co jsem tak koukal na ceny dovolených pro 4, tak jsem docela na pochybách, jestli mi těch 40.000 bude stačit. Sahat do peněz které mám našetřené na VŠ nechci a nebudu.

Moje představa dovolené:
Doprava - letecky
Lokalita - u moře kde bude hezky
Strava - all inclusive
Ale asi to přeháním.

Poradíte mi? Cokoliv vás napadne. Díky moc!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.02.15 21:24
Ohodnoceno: 2x

Od: marekstar
Datum: 19.02.15 21:36

Jej! Mockrát děkuji :)

Datum: 19.02.15 22:24

už několik let vyhledávám dovolenou pouze tady. jestli není problém doprava do mnichova, norimberka, drážďan nebo třeba lipska. a samozřejmě alespoň minimální jazyková vybavenost.

Datum: 20.02.15 06:52

V současné době je na Slevomatu nabídka na 7 nocí letecky do Bulharska, Zlaté písky, hotel***, strava all inclusive, něco okolo 10.990 tisíc na osobu. Ale je to před sezónou, v červnu.

Jinak je tam totéž i v červenci a srpnu a stojí to 12.690 Kč. Ale chtělo by to jednat rychle, je to opravdu pěkná cena a smlouva má být ale podepsána do 25. 2. Což je za 5 dní.

Jinak mrkněte na Slevomat i na jiné nabídky, vybrat se opravdu občas dá.

Ještě pochvala: je od Vás hezké, že myslíte na svou rodinu a chcete jí udělat radost. Někdo by si koupil něco pro sebe, jste hodný kluk. *pusa* Jaga.

doplněno 20.02.15 07:06:

Ale ať už pojedete kamkoli, i když budete mít na místě stravu zajištěnou, stejně si pro vás 4 musíte vyměnit peníze na kapesné. Na nějaké výlety, zmrzlinu, něco si koupit domů. Viděla bych to tak na 5 tisíc. Tím Vám cena dovolené naskočí.

Ale když Vy se postaráte o všechno ostatní, toto by zase mohli investovat rodiče.

Datum: 20.02.15 07:11
Jinak bych doporučil popřemýšlet, jestli má smysl kupovat All.in je to sice vnímáno jako synonymum luxusu, ale kdo si dá u moře v poledním vedru bohatý oběd, ten pak na dvě tři hodiny odpadne. Navíc spousta lidí co jezdila all.in nakonec zjistila že se prakticky nehne od hotelu protože je pořád čas kdy se podává nějaký jídlo a Češi jedou podle hesla . . . když jsem si to zaplatil, tak jim to nenechám Kdybys koupil dovolenou s polopenzí tak ti zbyde pár peněz na útratu na místě.
Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.