Z přátel na FB mi zmizel jeden člověk

Od: Datum: 19.02.15 19:23 odpovědí: 4 změna: 19.02.15 22:24

Dobrý večer,

prosím o radu. Měla jsem v přátelích na FB jednoho kluka, který mi napsal SMS, abych si ho přidala. Seznámili jsme se na jednom koncertu a trochu si povídali. Zjistila jsem ale, že ho tam nyní nemám. A nevím proč. Neuvědomuji si, že bych si odebrala, nebo že by on. Bylo mi divné, že poslední dobu se mi nezobrazují žádné jeho příspěvky. A dnes, když jsem mu chtěla napsat k narozeninám (myslím, že je dnes má), tak jsem zjistila, že tam není. Nikde jsem nenašla, kdy a kdo zrušil přátelství. Jde to vůbec nějak zjistit? Nevím, proč by si mě dával pryč. Nic moc jsme si nepsali, naposledy jsem mu psala k Vánocům přání. Odpověděl, poděkovala jsem a to je vše. Je pravda, že jsme se nevídali, ale on má na FB cca 200 přátel, takže tam nemá jen ty, co opravdu zná osobně, narozdíl ode mě - on byl jediný, kterého jsem měla v přátelích mimo kámošky, pár příbuzných a spolužaček/žáků. Je možné, že jsem ho dala pryč omylem, jelikož jsem byla poslední dobou přihlášená hlavně na starém mobilu, který se mi někdy sekal. Nevíte,jak to zjistit, kdo koho smazal a kdy a jestli vůbec? Takhle se mu asi ani neodvážím napsat vše nejlepší k narozeninám, zvlášť, když si nejsem jistá, jestli je fakt má. A zároveň mně to mrzí, byl docela fajn...

Děkuji za rady a pomoc.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.02.15 19:29

Ahoj,

mohl jsi zrušit facebook, a už nedělat nový profil, mohl jsi tě odebrat z přátel, žádné upozornění nedostaneš, že si tě někdo odebral, mohl jsi tě zablokovat, těch příčin může být několik.. Pokud máš jeho číslo není nic snažšího, než mu napsat a zeptat se, jestli to udělal a proč to udělal pokud ti na tom záleží.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: marekstar
Datum: 19.02.15 21:07

Lidi často dělají čístky přátel - taky je občas dělám. Zkrátka smažu všechny, se kterýma si skoro vůbec nepíšu nebo nemám co říct. Pravděpodobně to bude tenhle případ. Určitě mu k narozeninám popřej, třeba si tě zas přidá :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.02.15 21:28
avatar
Pokud má 200 přátel, tak to není moc, to asi dělá jednou za čas čistky. Já jich mám asi 250, taky si jednou za čas promažu lidi, které jsem znal jen chvíli a již s nimi nejsem v kontaktu a nepotřebuji je tam mít.
Znal vas chvíli a pokud jste si pak nepsali, tak usoudil, že je zbytečný vas tam mít.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.02.15 22:24

Myslím, že to je tak, že si zrušil profil. Nejspíš dočasně.

Taky jsem přišel na FB o jednu příbuznou - a myslím, že v jejím věku to bývá, že si zruší profil. Protože jsme nebyli dlouho v kontaktu, nemohl být důvod mě blokovat. FB mi ukáže ve výpisu přátel, kolik mám celkem a kolik ztracených.

Že jsem byl vymazán bych se dozvěděl při nové žádosti o přátelství, za rok třeba :)

Jen nyní nevím, jestli má nějakou výhodu promazávat lidi, s kterýmu už nic neřeším, ani si nepíšu, jsou to třeba bývalí kolegové... vždyť mi nepřekáží a cena je stejná, nezáleží na množství.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.