Společnost ING bude NN?

Od: Datum: 17.02.15 19:47 odpovědí: 9 změna: 19.02.15 17:32

Dobrý den,

spořím si na důchod, mám založený penzijní fond u ING. Dnes mi přišel dopis, odesílatel byl SPEED PRESS Plus a.s., kde psali, že se ING přejmenovává na společnost s názvem NN.

Chtěl bych se zde poradit, zda někomu z vás kdo mám také ING něco takového přišlo. Mám strach z podvodu, že to koupí nějaká společnost a příjdu o penízky :(

Neporadil by mi prosím někdo co s tím?

Děkuju

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pepr®
Datum: 17.02.15 20:20

Nemějte strach. Nikdo to nekoupil. Je to pořád ta samá společnost, jen se tři evropské části ING Group přejmenovávají na společný název NN

Viz např. zde

Ohodnoceno: 2x

Datum: 17.02.15 20:25

I kdyby tu společnost někdo koupil, tak o peníze nepřijdete, je to banka a musí splňovat určitá pravidla bez ohledu na to, kdo jí vlastní.

Datum: 17.02.15 20:26

přišlo mi to dneska taky mám tam životko a nebojím se přišlo to aj s nějakýma samolepkama NN myslím že je nationale nederlanden

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.02.15 20:27

Jinak SPEED PRESS Plus a.s. je velká reklamní společnost, která zřejmě zajišťuje pro ING hromadnou poštu.

Datum: 17.02.15 22:48

Taky mi ta informace minulý týden přišla. I s bločkem

Datum: 17.02.15 22:53
O banku se nebojte, ta bude stejná. Spíš bych se bál o peníze, spoření na penzi je černá díra.

Datum: 18.02.15 01:20

Pan stirecek je trochu aktivnější investor, klasické spoření je pro něj málo efektivní, takže ho berte s rezervou.

doplněno 18.02.15 02:26:

Jinak nejlepší forma spoření je vlastní byt, ale na to je potřeba pár spořících předstupňu, hypotéku na 100% ceny banky nedávají a taky je potřeba koupit vybavení.

Datum: 19.02.15 17:32
To uz je fakt lepší to stavebko, poněvadž je ze zákona pojistene. Spoření na duchod nikoliv

Od: zenko
Datum: 18.02.15 21:10

Děkuji, ulevilo se mi.

hezký den

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.