Stavební spoření

Od: Datum: 14.02.15 15:16 odpovědí: 3 změna: 18.02.15 01:16

Dobrý den,

chtěl bych poprosit o radu někoho kdo má čerstvé informace. Chtěl bych si zřídit stavební spoření. Důvodem je pro mne nákup pozemku. zajímalo by mne, kde by bylo pro mne nejhodnější si stavební spoření zřídit. Popřípadě na co si dát pozor. Předpokládám, že budu čerpat předčasný úvěr ze stavebního spoření,

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.02.15 16:49

Dobrý den

Já mám stavební spoření u ČS ,asi záleží kolik měsíčně budete vkládat. Já zatím vkládám 500 Kč. Bylo mi řečeno, že peníze mohu použít na cokoliv.

Za rok mi přibyla státní podpora 586 Kč,ale za vedení účtu si strhávají 310 Kč a dań z úroku asi 150 Kč, takže podpora nic moc.

Teď jsem našla stavební spoření ČMSS,ale myslím,že to bude podobné. Zkuste se podívat.

https://www.cmss.cz/stavebni-…ebni+sporeni_stavebni+sporeni

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.02.15 01:16

Státní podpora je nic moc, protože vklady jsou nic moc. Pokud byste vkládala 20000 ročně, příspěvek by byl kolem 2000 korun. Daň z úroku - tomu se nevyhnete, to je prostě daň. Nenapsala jste, kolik byl úrok.

Datum: 14.02.15 20:01

mrkněte se na stránky reifeisenbank stavební spořitelny je tam furt akce, že jak založíte smlouvu přes internet máte to bez poplatku za uzavření to je třeba 2000 kč v kapse, uzavíral jsem to letos manželce takže nekecám.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.