Jak napsat žádost o upravení pracovní doby

Od: Datum: 11.02.15 13:11 odpovědí: 2 změna: 11.02.15 13:45
avatar

Zdravím zdejší rádce ,

Rád bych se poradil jak napsat žádost o upravení pracovní doby. Pracuji jako THP a ve smlouvě mám 40hod/týdně. Nikde jsem nedohledal od kdy do kdy a nevím kde to hledat . Věc se má tak , že se zde pracuje od 6.00 do 18.00. Minulý rok ČD zrušili vlak , kterým jsem dojížděl na 6.00 do práce a první spoj mi přijede až v 6.35 a tak každý den cestuji autem. Náklady na cestování autem jsou však nepoměrně vyšší oproti vlaku a tak bych rád požádal o změnu pracovní doby až od 6.45.

Prosím o nějaké nápady jak formulovat konkretní žádost , tu omáčku kolem jsem schopen domyslet.

Děkuji a jsem s pozdravem

doplněno 12.02.15 06:46:

Ano vím , že vyhovět mi nemusí. Nejsem rozhodně klíčový pracovník , ale přeci jen zaškolení někoho nového člověka by jim problémy udělalo. Mi jde jen o to podniknout první krok jestli mi v tomto vyjdou vstříc( Pokud ne tak holt půjdu o dům dál). Co se týče odpracovanách hodin vždy mám měsíčně kolem 190H a víc v tomto problém není. A se šéfem je domluva podle nálady. Již sem to tak jednou měl pak to zrušil , několikrát se to opakovalo. Poslední dobou firma nabrala personalistu a další managery atd , takže vyšlo spousta nových směrnic , aby byla přeci práce pro všecky , tak je teď třeba o vše žádat přes personální.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: zztop*
Datum: 11.02.15 13:44

Víte, že vám nemusí vyhovět? Já bych to formuloval klasicky: Žádost o upravení pracovní doby a pod to vypsat důvody a klidně bych připsal to, že jsem (pokud je to pravda) neměl do té doby nikdy s docházkou problém a ani na pracovišti se mnou není žádná nespokojenost.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: paw®
Datum: 11.02.15 13:45
Tak napred bych zasel za sefem, jestli bych mohl jezdit na pul 7 a adekvatne k tomu zustavat dele. Ostatni kolegove chodi na kolik? Jinak ta pracovni doba vam vychazi na nejakych 50 hodin.
Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.