Opatrovnický soud

Od: Datum: 09.02.15 19:33 odpovědí: 3 změna: 11.02.15 16:24

Dobrý den,prosím poraďte co všechno si budu muset vzít k opatrovnickému soudu za dokumenty?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.02.15 13:51

Musíte svůj dotaz upřesnit, jedná se o určení výživného nebo o svěření dítěte o péče, o úpravu rodičovské zodpovědnosti na dobu po rozvodu, apod. Tedy upřesněte, o jaký návrh se jedná a kdo jej podal.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: simonela
Datum: 11.02.15 15:15

Bude to soudní jednání o určení otcovství. Jedná se o nesezdané rodiče dítěte, kteří spolu ani nežijí. Otec neměl zájem určit otcovství a ani zájem o dítě, když se narodilo. Najednou to podal k soudu, aniž by to oznámil. Děkuji za odpověď.

Datum: 11.02.15 16:24

Vezměte si s sebou zejména rodný list dítěte a svůj občanský průkaz. Sepište si i náklady na potřeby dítěte, co měsíčně platíte. Doporučuji rovněž nahlédnout do soudního spisu: zavolat si předem na soud, obvykle se jedná o informační oddělení, a požádat o předložení soudního spisu na konkrétní den. Sdělte, že jste účastník řízení a chcete nahlédnout do soudního spisu, číslo jednací budete mít vpravo nahoře na předvolání k jednání. Na mobil či tablet (bezplatně) si ze spisu ofoťte, co budete chtít.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.