Její chování - vysvětlení?

Od: Datum: 09.02.15 17:56 odpovědí: 7 změna: 11.02.15 12:28

Ahoj, chtěl bych se zeptat na váš názor ohledně jejího chování...

Nebudu to protahovat, začal jsem se vídat s kamarádkou, v té době měla přítele, jenže jsme se tak trošku do sebe zamilovali (ale nic jsme spolu neměli, jen si psali a vídali se) a po asi třech měsících se s ním ona rozešla (kvůli mě, protože chtěla být se mnou, on se k ní choval podle jejích slov hnusně, měl jí spíš za věc)...hned po rozchodu jsem byl u ní, vyspali jsme se spolu, udělali si hezký večer, ale když jsem odešel, tak od té doby se odmlčela, nenapsala, když jsem se jí ptal, co se děje, tak mi řekla, že to na ní všechno padlo a ať se nezlobím a pak už moc nereagovala a já teď nevím, co si o tom mám myslet...Jak postupovat, jelikož s ní chci vážně být...jinak jí je 21 a mně 22. Když jsem požádal o setkání, tak mi řekla, že je jí to hrozně líto, ale že dneska ne, že chce být sama...Co myslíte?
Díky
Pavel


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 09.02.15 18:05
avatar
Hned po rozchodu se s tebou vyspala,protože chtěla jakési utěšení,náplast na bolest...Pak jí došlo,že to byla hloupost,ona se musí z toho všeho vyhrabat,utřídit si myšlenky,aby věděla co a jak dál.Nevnucuj se jí,holky to nemají rády.
doplněno 11.02.15 10:00:

Martí : *placni*

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 09.02.15 18:19
avatar

Naprostý souhlas s Wampíkem. Ta noc byla taková nárazovka ze zoufalosti, osamění, náplast na duši. Teď slečna buď přemýšlí a rozhoduje se, jestli udělala dobře, anebo v tu noc prostě zjistila, že to není takové, jak si s tebou představovala. V obou případech je rozhodnutí na ní, dej jí čas.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 09.02.15 20:18

Asi jste neuspěl. Vztah není jen o zamilovanosti. Jinak by s Váma šla třeba na kafe, nebo jen tak někam. Tak by se chovala zamilovaná, která o Vás stojí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rer
Datum: 10.02.15 14:03

Souhlas. Vodí tě za nos. Vykašli se na ní. Mluvím ze své zkušenosti.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.02.15 14:13
avatar

Vy s ní být chcete, ona s Vámi ne, takže to respektujte. Asi má výčitky svědomí, že s Vámi skončila v posteli hned po rozchodu. Z toho vztah už asi nebude, uspěchali jste to. Ale zase jste oba bohatší o jeden pěkný zážitek. Moc nevěřím tomu, že se s předešlým partnerem rozešla k vůli Vám. Ale jde o to, čemu chcete věřit Vy sám.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.02.15 14:22
avatar
Předtím o vás měla zřejmě zájem proto, že vás mít nemohla a myslela si, že to s vami bude lepší.
Po vyspaní s vami asi zjistila, že to spíše byl jenom přelud a otázka přitažlivosti a být s vami jednodušše nechce.
Je také možné, že si uvědomila v tu chvíli, že miluje stále toho bývalého a kladla si otázku v duchu, co tady vlastně s vámi dělá.
Každopádně si myslím, že tak nebo tak o vás zájem už nemá.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.02.15 12:28
avatar

no nevím co čekáš, že si přečteš za vysvětlování. Ta tvoje kamarádka tě docela obyčejně nemiluje. Prostě jí ujely nohy, ona z toho teď má špatné svědomí a drží se od tebe co nejdál.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.