Dovolená v Albánii - zkušenosti

Od: Datum: 09.02.15 14:24 odpovědí: 1 změna: 15.02.15 12:10

Dobrý den,

mám dotaz kdo má a může se podělit o svůj zážitek z pobytu v Albánii, konkrétně z pobřežního letoviska v oblasti Dures.Recenze se různí a tak pravda je někde mezi.Kdo tedy něco má a může se podělit o své zážitky tak budu rrád. Možná, že rada bude dobrá i více lidem. Dík předem a jsem s pozdravem, Olin

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.02.15 12:10

Ahoj,

já jsem tam byla loni. Co se týče přírody, byla úžasná, co se týče lidí, děs a hrůza. Alespoň u většiny. Byla jsem v hotelové restauraci a objednávala si jídlo anglicky a ta číšnice na mě čuměa jako na ... . To ještě jde. nakonec jsem jí ukázala na jídením lístku co chci a po HODINĚ čekání mi přinesla úplně něco jíného. Na pokoji jsme měli mít pokojskou a přišla tam jen jenou z 10- ti dnů. Mluvili jsme si tam s přáteli česky a místní si na nás ukazovali prstem a vrtěli hlavami, takže už NIKDY VÍC.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.