Nerozumím holce

Od: Datum: 08.02.15 22:02 odpovědí: 5 změna: 10.02.15 21:17

Před třema lety jsem se zamiloval do jedné dívky ze ZŠ. Nechodil jsem do její třídy, chodil jsem o ročník výš a z její třídy jsem znal jejího dost dobrého kámoše a osobně s ní jsem se taky občas bavil. Je to asi dva roky, co jsem jí neviděl. Teď jsem si řekl, že se toho kámoše zeptám, jestli bych u ní měl šanci a on řekl, že se jí ptal a prý mu řekla, že jí mám napsat, když něco chci a když jsem jí tedy napsal (po chatu na facebooku), tak si mě hned po tom, co jsem jí napsal čau, zablokovala a když jsem se ptal opět toho kámoše, co se stalo, tak prý mu řekla, že teď momentálně kluka nechce a že mě nechce zklamat, proto si mě zablokovala. Moc tomu teď nerozumím, co si o tom mám myslet, proto by mě zajímal Váš názor.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.02.15 22:06
avatar

A proč řešíte takové věci přes kamaráda? Mohl jí o Vás říci cokoli a Vám zase o ní. V každém případě dala najevo, že o Vás nestojí a nechce s Vámi být v kontaktu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.02.15 22:10
avatar

Záleží, jaký je kamarád stratég a jestli má takt. Jestli se jí na rovinu zeptal, hele, ten a ten, má u tebe šanci?, tak je to rozdíl, než kdyby se nějak nenápadně zeptal, jestli si na Tebe pamatuje. A ona to s ním odmítla řešit. Pokud to byl ale jenom stud, že to nechtěla řešit s ním, pak by Ti na Facebooku zřejmě odpovídala. Pokud si Tě zablokovala, moc nadějně to nevypadá. Ať už nemá zájem konkrétní o Tebe nebo o kluka celkově, asi bych netlačila na pilu. Maximálně může kámoš nenápadně prohodit, že Tě to zablokování mrzí, aby bylo vidět, že Ti to není jedno, ale jinak to nech plynout. Třeba se někdy potkáte na nějaké společné akci, když máte společného známého. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.15 00:22
avatar

Co si o tom máš myslet? Že jsi udělal chybu, když ses obracel na kamaráda. Příště s dívkou jednej přímo, tzn., osobně, přeskočit Facebook apod.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martin1111111
Datum: 09.02.15 06:56

Pokud nemám moc nadějí, proč mu neřekla nebo mě, když jsem jí napsal, že nemá zájem a bylo by to?

Datum: 10.02.15 21:17
avatar

Protože není povinna "tě řešit s kamarádem"

a ty ses místo přímé komunikace "schoval" za kamaráda.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.