Co si myslíte o jejím chování?

Od: Datum: 08.02.15 21:27 odpovědí: 6 změna: 09.02.15 00:11

Zdravím, takže pokusím se to co nejvíce zkrátit, líbila se mi jedna holka o kterou jsem se ucházel, ovšem zde byl i jeden rival, pěknej zmetek mimochodem, tak jsem mu promluvil do duše, osobně a pak i na facebooku kde jsem mu lehce vyhrožoval, on ji to přeposlal a ona tomu uvěřila, přestala se s ním bavit. Se mnou vlastně taky, ale snažila se to zaobalit tak, aby ona z toho vyšla jako to hodná. Na to jsem fakt neměl nervy a začal i ignorovat - a to doslova. Párkrát ke mě přišla na zastávku a jednu cestu jsem se spolu bavili a vypadalo to fajn, ale pak z ničeho nic, mě lehce začala ignorovat ona. Během dvou týdnů si našla borca (hlavně že mě psala jak ji dělá problém v někom najít důvěru) ale vůbec ten jejich vztah není vidět, nedrží se za ruce, nedají si pusu na rozločenou. Celý tento týden mě ignorovala, nepozdravila mě, ani se na mě nepodívala, nějak me to nevadilo.V pátek na zastávce pak s tím svým borcem stáli jak suchaři, vypadalo jako kdyby ho chtěla kopnout do háje ale ne před všema těma spolužákama okolo. Ještě ten den jsem ji potkal v obchodě, byl jsem zahleděn do džusů takže kdyby měn nepozdravila, tak si ji ani nevšimnu, oční kontakt a culila se na mě. Pozdravila mě a já ji taky pozdravil ale samozřejmě jsem si v duchu myslel plno nepěkných věcí - že mě tak najednou pozdravila. Fakt nevím co si o ní myslet, mám z ní celkem srandu. Nevím jestli je tak zoufalá že to zkouší kde to jde, nebo se pokouší jen tak hrát, ale příjde mě to úsměvné. Btw. nám oboum je 16.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: noo
Datum: 08.02.15 21:36

Chlapče, smiř se s tím, že tahle dívka tě nechce a ani chtít nebude.

Ohodnoceno: 0x

Od: settle
Datum: 08.02.15 21:39

S tím jsem smířen, nemám rád lidi co se přetvařují. Jednou se baví, podruhé zase ne.

Datum: 08.02.15 21:41

Puberta a žárlivost k dospívání patří. A platí to u vás u obou.

Datum: 08.02.15 21:42
Nech ji at zije a dal od ni. Ona sama nevi co chce a tyto vztahy jsou moc smesne

Datum: 08.02.15 21:56

O slečny chování si ani nic nemyslím. Myslím, že její verze příběhu by zněla kapku jinak. Ale jedna věc mne přecejen napadá - že už Vás to drží docela dlouho, že už jsme to tady řešili. Když už Vám to přijde úsměvné, tak to je dobře - tak už si najděte jiný objekt a na slečnu už zapomeňte. Život jde dál, věřte tomu.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 09.02.15 00:11

Dívka je rozumná, když ignoruje kluka, který vyhrožuje jejím kamarádům, a pomlouvá ji v internetu ...

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.