Nevlastní sestra mě miluje

Od: Datum: 08.02.15 16:35 odpovědí: 12 změna: 08.02.15 20:10

Dobrý den, žiju se svým otcem v domě, před půl rokem se k nám nastěhovala jeho přítelkyně a její dcera. Ihned nás začali brát jako sourozence a to se mi z počátku nelíbilo, ale se svoji "sestrou" jsem se rychle zpřátelil, přesto že je o 9 let starší. Náš vztah se začal prohlubovat, často se stávalo že mě začala provokovat jen abychom se kočkovali, nebo mě pozvala za kulturou. Začali jsme se navzájem svěřovat se svými problémy a také jsme zjistili že toho máme hodně společného. Pořád říká že jsem strašně fajn a že ráda že mě poznala. Uvědomoval jsem si že k ní začínám něco cítit, to si asi uvědomil i můj otec protože mi řekl že jestli po ní vyjedu tak mě zabije. A vlastně jsem si sám říkal že to ani není možný, je to moje skoro sestra, a co by na to řekli rodiče, a taky - která 25 ženská by chtěla 16 letého kluka, i když je psychicky vyspělejší. Snažil jsem se na ní zapomenout a útěchu hledat v jiných ženách. Jenže to prostě nešlo. Viděli jsme se doma denně pořád a zdáli se mi o ní i sny. Poslední dobou se mi zdá že se sestra trápí a nechce mi říct proč, a já už to vím. Včera mi totiž dala svůj počítač abych ho pročistil softwarově. Měla tam otevřený facebook a já jsem si v rozkliknutém okýnku chatu všiml že tam s kamarádkou řeší MĚ. Ano, vím že s to nedělá, ale zvědavost mi prostě nedala si to přečíst. Psala že ke mě cítí něco víc, ale má strach mi to říct, má strach z mé reakce a reakci rodíčů. A ta kamarádka ji uklidňovala ať to aspon zkusí jestli to tak cítí, že nemáme ani společné DNA takže bychom teoreticky mohli spolu počít potomka. No, plno zajímavých věcí. Teď vím, že ji chci, a ona chce mě. Mám počkat na ni, nebo s tím příjít jako první? Kašlu na rodíče, chci bojovat za naši lásku, a pokud ona bude chtít také, bude to v pořádku.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: erad
Datum: 08.02.15 16:40

měl bych více starost o vás než oni...Nejste na takový vztah připraven...Ale.i kdyby...drzim vám palce...Je lepší promarnit šanci..než té šance nevyužít...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.02.15 17:04

"Kašlu na rodiče, chci boovat za svou lásku" - jo, to je věta 16letého puberťáka, co se zamiloval. A dál? Jí je pětadvacet, už asi tuší, co od života chce, zatímco ty jsi sotva na střední. Tobě bude sotva dvacet a jí už budou tikat biologické hodiny, bude chtít chlapa, co se dokáže postarat o rodinu. A co když se spolu párkrát vyspíte a zjistíte, že to neklape, že to není tak super? Budete se denně potkávat a dělat, že se nic nestalo? Co když se rozejdete ve zlém? Vyhýbat se někomu, kdo s tebou žije v jednom bytě i domě, je totiž dost obtížné.. netouží ona jen po sexu se zajíčkem? Uvážil jsi možnost, že se to může negativně odrazit na vztahu otce a jeho přítelkyně? Co kdyby ti on řekl "kašlu na tebe, budu bojovat za svou lásku"?

Podle mě byste měli respektovat rodiče a počkat, až budete (nebo minimálně ona bude) mimo byt, pak si dělejte, co chcete. Jste v podstatě cizí lidé, takže sex i děti mít můžete.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.02.15 17:09

Ahoj.Tak hochu. Začal jsi jako pětadvacetiletý a jak jsi doplnil svůj věk na 16, mnohé to vysvětluje. Hlavně ta útěcha v jiných ženách. Táta by tě neměl zabíjet, jak píšeš, ale naplácat na prdel. To by bylo určitě dost adekvátní. Machrovat můžeš, až ti bude o tři léta více. Zatím to není ani vtipné a ani romantické.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.02.15 17:23

Já si na tuhle otázku pamatuji. Je to sice hodně dávno, ale už se to zde jednou řešilo. Přesně ten samý případ. A pak, také je mi divné to vyjádření, které je až trochu směšné. "Snažil jsem se na ni zapomenout a ÚTĚCHU HLEDAT V JINÝCH ŽENÁCH". Na šestnáctiletého mi to nějak neštymuje.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 08.02.15 17:41

Zdravím. Sebevědomí Ti tedy rozhodně nechybí. Ale zatím se chováš opravdu jako puberťák. Na rodiče můžeš kašlat, až budeš soběstačný a budeš si na sebe vydělávat, pokud máš takovou povahu. Zatím se neuživíš, takže je Ti takovýto postoj spíše na škodu a bude vést jen ke zbytečným konfliktům v rodině. A šmejdit někomu v pc v osobních věcech, to se fakt nedělá! I kdybys s tím za ní přišel jako první, tohle by jí mělo od Tebe spíše odpudit, jestli má ve svých 25ti letech více rozumu, než Ty.

Datum: 08.02.15 17:52

Nyní jste sourozenci, sice nevlastní, ale i tak.

Takže nic, utrum. Souhlas s otcem a stejně to nemá budoucnost. Zaděláte si jenom na problémy a uděláte všechny v domě nešťastné.

Od: lujs®
Datum: 08.02.15 18:04

Přítelkyně a její dcera.

Přítelkyně není manželka takže sourozenci (ani nevlastní) nejsou !.!.!.!.!

Datum: 08.02.15 18:32

I když nejsou oddaní, tak nyní společně hospodaří a jsou rodina.

A podle reakce otce, ten by to stejně neskousnul.

Od: terribor
Datum: 08.02.15 18:47

Třeba Ti ten počítač dala schválně právě proto, aby sis tu konverzaci s kámoškou přečetl ...

Datum: 08.02.15 18:54

Hmmm...

A těď tu o Červené karkulce.

Sorry, ale nemohl jsem jinak.

Od: sos®
Datum: 08.02.15 18:59

nevýhej a toč,není to pokrevní příbuzenstvo

Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.02.15 20:10

já budu upřímnej realista hele na lásku kašli nech to jen o sexu je skoro o 10let starší ted je ještě atraktivní ale až tobě bude tolik co ted jí tak už to bude pro tebe důchodkyně a budeš koukat po sobě rovných či mladších.

takže pokud chce užívej si jí plnými doušky a lásku neřeš budou další věř mi

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.