Zaslani solarniho panelu

Od: Datum: 06.02.15 17:56 odpovědí: 3 změna: 06.02.15 18:51
Dnes jsem zaslal fotovoltaicky panel s akumulatorem.. Je zabalenej zvlast panel i baterku a jsou dvazane k sobe. Célem je 57X57X20cm. Dole je panel o vysce 4,5cm a je zabalenrj v kartonu a na nem vlozena zabalena bsterka mala. Polozena ze strany se sklem. Nechal jsem to pojistit na 8 tis., ale ted jsem si vsimnul ze balik neoznacila krehke. Da se to nejak doobjednat. Jak by to bylo dyby panel posta rozbila. Hajila by se ze to neni poslano jako krehke. Panel by se teda nemel rozbit, pokud s nim vsak nehodi.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: asd1
Datum: 06.02.15 18:07

Doobjednat těžko. = doufej že to nerozflákaj...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.02.15 18:17

jestli to je nebo není označeno křehké je ČP zcela jedno...

balík dle jejich podmínek musíte mít zabalený tak, aby vydržel pád z 1m. takže doufejte že to dobře dopadne.

doplněno 06.02.15 19:48:

To ani ne, ale musí to mít 2 obaly, které budou od sebe dobře oddělené. takže krabice v krabici a mezi nima něco pružného.

Ohodnoceno: 0x

Od: bylg
Datum: 06.02.15 18:51

To by muselo bejt omotaný 100 krýt bublinkovou folií.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.