MBank nevyplácí 500 Kč

Od: Datum: 05.02.15 15:23 odpovědí: 1 změna: 05.02.15 19:11

Nedávno měla mBank promo akci, při založení účtu slibovali připsat 500 Kč. Před 3 týdny jsem se byl ptát v jejich kiosku, proč mi ty peníze ještě nepřišly a kioskář mi sdělil, ať jsem v klidu, že je ještě čas, že posílají až do 60-ti dnů. Ještě ani dnes ty peníze nemám, účet jsem založil 1. 12., internetové bankovnictví i kartu mám aktivované, tak kde může být chyba? Na mejlovou stížnost mBank nereaguje, respektive posílají robotické odpovědi typu "vaši stížnost jsme vzali na vědomí, blablabla..", prostě takové ty makety odpovědí (není to tak, že by se tím doopravdy někdo zabýval). Máte s tím nějaké zkušenosti? Mám právo těch 500 Kč vymáhat? Jde na internetu zpětně dohledat, že opravdu nabízeli při založení účtu pětset peněz?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.02.15 19:11
avatar

Zakládal jsem někdy tuším říjen listopad dva účty a na každý mi tu pětistovku dali. Nedokážu říct, za jak dlouho, poněvadž jsem účet aktivně nevyužíval, jen jsem uložil peníze na tři procenta, které nabízeli.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.