Kde se mohu uplatnit?

Od: Datum: 01.03.15 22:31 odpovědí: 12 změna: 02.03.15 23:37

Ahoj, mám vystudovaný obor geologie a chtěl bych najít uplatnění, ale vůbec nevím, kde mám pracovat. Může mi někdo říct, kde všude bych se mohl uplatnit, na jakých pozicích? Dá se v tomto oboru i podnikat? Pokud ano, tak jaké firmy bych si mohl založit?Děkuji za odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.03.15 22:39
Kde máte pracovat?
Sehnat geologa nebo hydrogeologa je poměrně velký problém.Uplatnění určitě najdete..Znám samozřejmě i geology co podnikají, nicméně když se ptáte jak se ptáte, tak to pro Vás po škole problém bude.
Geologický, případně hydrogeologický průzkum se dělá u zakládání staveb, vsakovacích zařízení, ČOV..atd.
Ale to bych předpokládal že víte ze školy.
Ohodnoceno: 4x

Od: olotar
Datum: 02.03.15 22:46

Děkuji, takže uplatním se tedy ve vícero zaměstnáních? Doufám, že ano...

Datum: 02.03.15 22:50
Pokud jste šikovný a rozumíte oboru,potom se uplatníte.Jestli nejste..samotný obor či škola Vám nezaručí nic.
Absolventy VŠ je dnes možno dláždit chodník.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.03.15 23:30

Děkuji moc, šikovný jsem, jinak bych to nevystudoval :)

Od: buss®
Datum: 02.03.15 09:57
Ohodnoceno: 2x

Od: mili*
Datum: 02.03.15 10:01

*ua*

Datum: 02.03.15 10:17

Olotare, ještě se podívejte na NSP - Národní soustava povolání. Tam si zadejte geolog. Nebo též v záložce vyhledejte sektorou řadu pro těžbu a úpravu nerostných surovin. Těch pozic tam je okolo 70 i s popisem činnosti. Snad najdete trochu Vám blízké zařazení.

Zřejmě nemáte vysokou školu, ale najdete zde plno pozic pouze s maturitním vzděláním v oboru. Pokud se podíváte doleva do záložky najdete i volná místa. Asi je tam ale moc nezadávají.

Neměl byste mít problém se uplatnit, Buss nalezl dost nabídek a jistě budou další. Možná získat po škole zkušenosti, kontakty a potom jít do podnikání. Myslím, že to bude lukrativní záležitost.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 02.03.15 16:01

Děkuji moc, takže se nemusím bát, že nenajdu uplatnění? Pozic, kde můžu uplatnit svůj obor, je tedy hodně? Můžu tedy i podnikat, dá se v tom i slušně uživit, vydělat?

Od: uska®
Datum: 02.03.15 22:51

mám vystudovaný obor geologie

Promiňte, vaše otázky zní jak od 10ti letého děcka, takže za mne - nemáte vystudovaného nic, možná se chystáte ze základky na nějakou školu, nešiďte nás.

Datum: 02.03.15 23:32

Jak jste to poznal, že to nemám vystudováno? Máte pravdu, právě se chystám a snažím se získat, co nejvíce informací...

Datum: 02.03.15 23:33
Protože pokud ano, bylo by to na vrácení diplomu..

Datum: 02.03.15 23:37

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.