Práce v otcově firmě

Od: Datum: 05.02.15 06:58 odpovědí: 1 změna: 05.02.15 07:37
Zdravim
Múj otec má takovou malou firmičku při zaměstnání občas potřebuje někde pomoct a tak.. ale poslední dobou mě to prostě nebaví
Bylo mi jednou nastíněno že on si to do hrobu nevezme.. ale upřimě řečeno něak je mi to jedno... sice dělam za 100 kč hod ale prostě mě to irituje což se dřív nedělo.
Může to být taky tim že už chodim normálně do práce .
Máte s tim někdo zkušenosti?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.02.15 07:37

Já si myslím, že baví-nebaví, jestli vám to pomůže k máslu a šunce na chleba, který už máte, pak je to práce-výdělek, ne koníček. A tak by se měl člověk k výdělku stavět. Bez velkého prožívání udělat a natáhnout ruku. ;) Přátelská služba otci je o něčem jiném. Ale tohle je bez peněz. Když ty peníze nepotřebujete, odmítněte. Bez vytáček řekněte, že to nechcete, že vás to nebaví. To, že jednou bude vaše, to je velice neurčité, mlhavé. Do té doby už firma nemusí existovat, táta by vám do toho stejně radil, ale úplně nade vším se rozprostírá NEBAVÍ vás to. Raději budete dělat něco jiného. Váš otec by o tom měl vědět.

Ohodnoceno: 3x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.