Vypalování bradavic

Od: Datum: 02.02.15 13:10 odpovědí: 8 změna: 02.02.15 19:30

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, bolí vypalování bradavic?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.02.15 13:18

Nebolí, ale zrovna příjemné to také není.

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 02.02.15 13:40
Nebolí to.
Dává se lokální umrtvení nebo zmrazení.

Od: pb®
Datum: 02.02.15 14:32

Mám z dětství jiné vzpomínky. Vypalování bradavic dusíkem bolelo jako čert. Na nějaké umrtvení se nehrálo. V létě se mi udělala bradavice a udolala jsem jí leptáním volně prodejným přípravkem Duofilm. To bylo bezbolestné.

Datum: 02.02.15 19:18

Dobrý den, také doporučuji duofilm. Mé dcery zásah dusíkem bolel a hlavně vždy byla rána zbytečně veliká. Duofilmem jsem jim to dělala pečlivě a sama a i když do vítězného konce to též trvalo týdny, tak u toho alespoň netrpěly.

http://www.lekarna.cz/duofilm…ml-roztok-k-zev-uziti-201260/

Datum: 02.02.15 14:50

Dobrý den,z vlastní zkušenosti můžu říct,že vypalování dusíkem je v podstatě k ničemu,dřív nebo později se stejně vrátí a bude větší.Mohu Vám vřele doporučit nechat si bradavici poťupat kyselinou mravenčí.Je to naprosto bezbolestné a opravdu spolehlivé.

Datum: 02.02.15 19:02

já měl zase s tekutým dusíkem ůspěch dělal sem v práci kde sem k němu měl přístup,pálil sem si je sám a už se nevrátili

Datum: 02.02.15 18:01

My jsme likvidovali bradavice velmi zdlouhavě, ale úplně bezbolestně poleptáním lapisovou tyčinkou. Denně jsme namočili nožičky (bradavice na chodidlech), po 20 minutách odloupli včerejší černé placičky na pvrchu a natřeli ty rozměklé růžové bradavice. Trvalo to určitě pár měsíců, ale s hysterickým a labilním děckem bych vypalovat asi 20 bradavic z chodidel stejně nešla.

Od: uska®
Datum: 02.02.15 19:30

Já měla úspěch s konopnou mastí dělanou doma. Za týden bylo po bradavici a už se nevrátila.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.