Svatba ve vězení

Od: Datum: 01.02.15 16:45 odpovědí: 4 změna: 27.10.15 09:00

Dobrý den potřebuji zjistit co nejvíce informací o tom zda je možné ve věznici konkrétně v Příbrami udělat svatbu a za jakých podmínek. Mám tam přítele a nechceme čekat až na jeho propuštění takže jsme se dohodli pokud je to možné tak se vezmeme tam. Děkuji za odpověd


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: faithoncemore*
Datum: 01.02.15 16:59

Dobrý den, pokud není někdo z rádců bachař, aby měl informace z první ruky, obávám se, že nejlépe uděláte, když napíšete zdvořilou žádost a pošlete ji doporučeně přímo do dané věznice.

Mimochodem formulace Vaší otázky je dobrá, interpunkci pomíjím jako drobnost, tedy klidně skoro doslova bych podobnou větu adresovala řediteli dané věznice.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kynclovka*
Datum: 24.10.15 11:15

Dobrý den,

můžu se zeptat jak to dopadlo? j a přítel se chceme vzít taky a vůbec netuším co vše potřebujeme :(

Můj přítel sedí v Ostrově nad Ohří :( takbych byla ráda za každou radu :)

Děkuji Kynclová

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lenkarottova
Datum: 27.10.15 09:00

Dobrý den takže svatbu ve vězení uskutečnit lze když to povolí ředitel dané věznice plus vychovatel a soc. poradce. Také by ta věznice měla mít svého matrikáře kterému se musí zaplatit určitý poplatek aby vás oddal. A na obřadě můžou být pouze 4 lidé vy dva a svědci. Potřebujete občanský průkaz a snad i rodnej list. Samozřejmě prstýnky, šaty to obstaráváte vy i foták můžete mít. Na obřadě jsou dva dozorci a vychovatel. Ihned po obřadu ho odvedou pryč a to je celý. Samozřejmě každá věznice to má třeba trochu jinak podle svých pravidel a někde to nejde vůbec.

 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.