Jak předstírat, že nejsem nemocna?

Od: Datum: 31.01.15 19:09 odpovědí: 5 změna: 01.02.15 07:19
Od včerejška mi není dobře. Včera jsem cele odpoledne prospala. Dnes také a mam teplotu 37.8... Boli me v krku, jinak mi není moc zle..ani jsem nezvracela. Jen kvůli te teplotě se mi hrozne točí hlava, když vstanu a jsem ráda, když se dojdu napít... ale Já potrebuju v pondělí do školy! Je to pro me důležitý! Jenom ten jeden den... jenže mi asi o moc lépe myslíte že bych mohla zítra předstírat ze mi je už lip a teploměrem měřit teplotu tak aby mela min... je to opravdu dulezite! Myslíte že mi to projde? Jde jen o jeden den.. co mám podle vás dělat aby me rodiče v pondělí pustili do školy?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.01.15 19:30

Copak, nějaká důležitá zkouška, nebo spíš rande ze spolužákem? 37,8 není žádná teplota, pár paralenů, přísun teplého čaje a neděle strávená v peřinách by mohla do pondělka pomoct.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.01.15 19:52

Nepředstítej nic, zdraví máš jen jedno. Uvidíš sama, jak se budeš cítit, ale neriskuj, že se Ti cestou do školy, nebo ve škole udělá špatně a třeba sebou někde sekneš.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 31.01.15 20:15

37,8 není žádná závratně vysoká teplota. Takže doporučuji vlézt do postele, odpočívat, hodně pít a užívat něco, co na tebe zabírá. Když se trochu nadopuješ práškama a budeš pořádně odpočívat, měla bys to v pondělí zvládnout (konec konců - spousta lidí to tak dělá a chodí v tomhle stavu i do práce, takže to očividně jde). Pokud to ale není důležité, tak se na do vybodni.

Datum: 31.01.15 20:23

Můj syn nas třední škole také ,,musel " do školy, kvůli důležité písemce. Jenomže mu tak stoupla ve škole teplota, že při písemce měl okno a dostal za 5. No a z chřipky se k tomu vyklubala mononukleóza s následky. Takže, nic není důležitějšího, než zdraví

Ohodnoceno: 2x

Datum: 01.02.15 07:19

Pololetní vysvědčení už máš za sebou, takže ve škole nebude nic až tak důležitého. Spíš teď budou výklady, než nějaké důležité písemky a testy.

Tak nemá cenu tam spěchat, na vyléčení je to ta nejlepší doba. Horší by to bylo před vysvědčením. Zůstaň v teple, pij čaj a uvidíš, za pár dní nebude co řešit. A rodiče Ti jistě omluvenku napíší. Jaga.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.