Mám se s ním rozejít?

Od: Datum: 31.01.15 09:26 odpovědí: 10 změna: 31.01.15 19:09

Dobrý den.

Se svým přítelem jsem skoro 3 měsíce, ale vrtá mi hlavou to, že i když mi píše, jak mne miluje a občas mi to i řekne, tak jeho chování ukazuje trochu něco jiného - uvedu příklad :

Např. tenhle týden jsme se skoro vůbec neviděli a já jsem od pátku do neděle u našich, říkal mi, že do jedné nejmenované hospody skočí na chvilku, protože vstává v 5...chtěl abych mu dala vědět, až dorazím k našim, tak jsem mu volala a samozřejmě jsem poznala, že už je v oné hospodě - říkal mi, že to bude jen chvíli, a pak mi napíše - ale napsal až v půl jedné, jinak je divné, že většinou když je u mne spí tak do jedenácti a když jde do hospody, tak mu nevadí, že bude muset za 4 hodiny vstávat, a není to jen tenhle případ, prostě mne mrzí, že mi říká něco a něco jiného dělá, tak ani nevím, jestli mu vůbec na mne záleží.

Všemožně jej podporuji, dokonce jelikož neměl dobrý tento měsíc, tak jsem mu půjčila /nebudu psát kolik/ nevím mne on půjčit, tak ho nezlobím, moc dobře ví, že nemám ráda tuhle hospodu, je plná s prominutím čubek, když tam jdeme spolu, tak ok, vím, že bych mu měla věřit, ale znáte chlapy..(samozřejmě vím, že ne všichni jsou stejní, ale člověk neznáte někdy i za celý život, natož za 3 měsíce)

Je mi s ním krásně, ale jeho občasné lži mne bolí...prostě do toho vztahu víc "investuji" (teď hlavně myslím duševně, fyzicky - on moc na sex není, přitom mu je 25-říká, že ve vztahu jsou hlavní jiné věci, to jsou, ale také by měl být upřímný, nebo se mne snad bojí? Měla bych uvést, že jsem o pár let starší. Říkal, že mu to nevadí a že se bojí, že ho opustím kvůli staršímu ale přitom se pak chová jako kdyby snad chtěl abych ho opustila, někdy se v něm nevyznám :((((.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.01.15 09:35
avatar

Dobrý den, tak pokud tomu dobře rozumím – přítel popíjí, občas vám lže, bere si od vás peníze, když nevyjde, v sexu vám to taky neklape, protože on o něj (s vámi) moc nestojí, jste ve vztahu ta starší. Vaše přezdívka bolest jasně svědčí, jak se cítíte.

Otázka je, kolik toho na sebe ještě potřebujete naložit, jak dlouho se ještě potřebujete trápit, než prozřete. Čím více se vztah bude kazit a přítel se bude zabydlovat ve vztahu zlobivého hošíka k mamince, která mu vše odpustí, tím nižší budete mít sebevědomí a tím víc rozchod bude bolet.

Takže se spíš zeptejte kdy a jak se rozejít, než jestli vůbec a odpověď je co nejdřív. Myslím, že i vy v tom máte jasno, i když vás bolí si to připustit. Zamyslete se nad tím, proč jste si vybrala zrovna jeho, abyste stejné chyby neopakovala v příštím vztahu.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: ben®
Datum: 31.01.15 09:42
avatar

Dobrý den, asi je to ještě krátká doba na nějaké správné poznání svého partnera. Ale, pokud není ve vztahu důvěra, tak to je základ pochybností. A ty už máte nyní. Možná i žárlíte na ty mladší "čubky" a i tu hospodu. Další peníze mu již nepůjčujte - třeba je propije nebo prohraje v té hospodě (ta hospoda je v tom Vašem vztahu nějak zásadní a to není dobré). Ale, pokud Váš partner něco jiného říká a něco jiného dělá, tak ho pošlete k šípku. Takto se nikdy nedomluvíte a nebudete vědět, na čem jste - je to falešné. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.01.15 09:58
Zdravím. Když jsem četla Váš dotaz, měla jsem pocit, že píšete o mém ex. Za mě - bič a pryč. Čím dříve to ukončíte, tím více ušetříte peněz, času, mervů a slziček. Nebuďte tak hloupá, jako já a nečekejte, že se kvůli Vám změní. Za půjčené peníze jde do hospody a ještě Vám lže... Jeho žebříček hodnot je evidentní. Navíc mu už teď nedůvěřujete. Tento vztah stojí na vodě. Tři měsíce jsou krátká doba. Teď byste měli být zamilovaní až po uši... M
Ohodnoceno: 1x
 
Od: jmlc®
Datum: 31.01.15 10:20
avatar

Také mi to tak připadne - na chlast má času dost... Když mu dáte ulitmátum jestli vy nebo flaška rumu - asi prohrajete.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.01.15 10:55
avatar

Mi se velice líbí odpověd dejavu®, ale ještě bych se vás chtěla zeptat, jestli se vám tenhle a takový vztah bude líbit, až budete doma s miminem. Předpokládám, že děti budete chtít. Doufám, že si nemyslíte, že vaše láska a láska k miminku ho změní. ;) Za mě: škoda času, škoda smutku, škoda peněz!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 31.01.15 12:07
avatar

Dobrý den. Pokud máte pochybnosti již nyní, po třech měsících, lže Vám a necítíte se ve vztahu šťastná, pak toto zřejmě není ten správný muž pro Vás. Ukončete to a najděte si jiného. Nemá smysl zůstávat ve vztahu, trápit se a trpět. To je škoda času i energie. Ale je to Váš život..

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 31.01.15 18:17
avatar

Jste od něj starší, on moc na sex není, přitom ale asi je to hospodský typ, půjčujete mu peníze a vadí vám jeho lži. Fakt je toto partner pro život? Asi ne a vy to dobře víte, jen čekáte, že vám to tady potvrdíme. Tak vám to potvrzuji, tohle asi není ten nejlepší výběr partnera.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: faithoncemore*
Datum: 31.01.15 18:21

Ano. Dokud se rozhodujete jen sama za sebe.

Přeju Vám k tomu dostatek sil a pevnou vůli.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.01.15 18:58
avatar

- podle mého názoru - nemusí být psychicky v pořádku, i když to na první pohled třeba tak nevypadá. Takovou zkušenost jsem i já udělala, být Vámi, tak bych to rychle skončila, stejně by takový vztah do budoucnosti asi neměl takový smysl, jaký byste zřejmě očekávala. No - musíte to sama posoudit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.01.15 19:09
avatar
Z toho co jste psala,tak já bych s ním nebyla a rychle pryč.Ono se rika,že zoufalství není nic pekneho a sedí to s prominutím na vás..Vy jen dáváte,on jen bere a to uz po pohych 3 měsících.:(Moje mamca mě vždy říkala,že člověk musí vw vztahu dávat,ale i brát a jen tak to může fungovat...
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.