Malování na sklo

Od: Datum: 30.01.15 19:21 odpovědí: 2 změna: 31.01.15 07:49

Zdravím všechny.

Přátelé, chtěl bych se zeptat: lze na malování na sklo použít akrylové bary? Bude barva na skle držet?

Děkuji za radu J 20

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 31.01.15 00:48

Dobrý den, ta barva by na skle mohla držet, ale musí se to vyzkoušet. Tedy, na nějakém vzorku - sklo čisté, suché, odmaštěné a bez otisků prstů. Zkusit barvu, nechat pořádně zaschnout - a doufat. Zdravím!

doplněno 31.01.15 08:35:

Váš dotaz jsem pochopil tak, že už tu barvu máte zakoupenou. Pokud se teprve rozhodujete, jakou barvu použít, tak volte tu, která je pro malování na sklo primárně určena.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.01.15 07:49

Ahoj Jardo. Existují akrylové barvy na sklo a keramiku, např. tyto. Mně na keramice držely dobře, ale na sklo jsem je nezkoušela, pracovala jsem při tvorbě amerických vitráží s těmito syntetickými barvami na sklo, které se neloupou a mám s nimi dobrou zkušenost. Pak ještě existují zapékací barvy na sklo, ale ty jsem též nezkoušela.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.