Můj trapas na videu

Od: Datum: 30.01.15 13:11 odpovědí: 4 změna: 30.01.15 14:22

V listopadu jsem to na jedné akci trochu přehnal s alkoholem a vznikl trapas, protože jsem nebyl schopný chodit a museli mě odvézt autem a donést až do postele. No a kamarád mě u toho natočil a video dal na youtube. To video má asi 900 shlédnutí a jsem z menšího města. Docela rychle se to rozšířilo, Na plese mi říkala bývalá učitelka z gymnázia, že to viděl celý učitelský sbor. A dneska mi říkal táta, že mu o tom říkali (nevím kdo, jestli nějaký kluci nebo kolegové), on to neviděl. Už to asi zašlo moc daleko. Mně to zase tolik nevadí, ale tátovi ano a říkal, že je to pro naší rodinu ostuda. To je. Chce abych zařídil, aby to video zmizelo. Tak budu muset říct tomu klukovi a doufat, že to video nepřevzal nikdo jiný.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hoi
Datum: 30.01.15 13:17

Díte odkaz na to video, abychom mohli posoudit jeho škodlivost?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: neres
Datum: 30.01.15 13:37

No a co? No, tak se kluk jednou ožral. Kdyby to bylo opakovaně, tak neřeknu. Kdyby to byla dcera, tak je to horší. Ženská ožralá vypadá hůře...o tom žádná. Neměl to zveřejnit, at to stáhne a hotovo. Jsou horší věci v životě na ostudu, než jedno ožrání u kluka v mládí. Mohlo tom dopadnout hůře. Jste zdravý, jste . Pijete pravidelně, Jestli ne, tak vo co go?

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 30.01.15 14:20
avatar

Jo, jo, to je dneska ta technika. Dříve, když měl někdo z ostudy kabát, probraly to ženské u konzumu, když čekaly na pečivo. Za dva dny třeba utekl z ohrady družstevní bejk či zapálil blesk a tak bylo jiné, čerstvé téma k hovoru. A na opilce se zapomnělo.

A dneska je to samý fejsbúk, ostuda se probírá dál, dívají se noví a noví zvědavci.

Myslím, že dělat nemůžete nic, snad si z toho jen vzít ponaučení - Nikdy více! *:)*Jaga.

Nevím, co na tom ostatní mají, že zevlují, na opilce je totiž takový pohled, že raději nevidět. Na co ještě čumět? Připadá mi nechutné se ožrat, ale stejně nechutné je na video i zevlovat. Každý by si měl zamést před vlastním prahem. Možná i Váš tatík byl kdysi v minulosti "na plech". A teď to vidí jako ostudu.

Nechte to být, už nepijte, když Vám to nejde, však ono se na to zapomene. Časem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.01.15 14:22
avatar

Zdravím, kdo se nikdy v životě neožral a nebyl mimo, ať hodí kamenem.

To ale ještě neopravňuje nikoho jiného zveřejňovat takové video, a pokud je "kamarád" natolik blbý, že mu to samotného nepřišlo blbé, tak bych mu normálně pohrozila trestním oznámením za poškození mé osoby a psychickou újmu. Zvaž, jestli ho opravdu považuješ za kamaráda, protože něco takvého je už za hranicí a nevím, co je to teď za módu, všechno natáčet a zveřejňovat. Chápu, jak ti asi musí být, když si o tom povídají tví učitelé a kolegové rodičů.

Takže na kamaráda trochu dupnout, a když to nepomůže, tak kontaktovat policii. Zveřejňování osoby bez jejího souhlasu je trestné.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.