Co to je za práci?

Od: Datum: 28.01.15 19:17 odpovědí: 6 změna: 30.01.15 10:48
avatar

Mohl by mně prosím někdo vysvětlit,jaká je napln práce pro zaměstnance z obrázku viz níže? DěkujiSeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.01.15 19:28

Dobrý den,

vypadá to na investiční poradeneství, to znamená budovat klientelu a investovat. Firmu osobně neznám, ale vypadá to na nějaké MLM prvky a zní to docela zajimavě, také jsem v MLM začínal a dnes toho nelituji, je to dobrá škola do života a rozhodnutí se co od života vůbec chci a jak ho chci žít.

doplněno 28.01.15 19:29:

při troše hledání jsem našel i FB stránku zde, nneí to jen klasické investování, jak si to tak čtu.

doplněno 28.01.15 19:42:

@hm a proč hned ukecávat? Já jsem v MLM působil docela dlouho a nikdy jsem nikoho neukcával, ať to byla finanční nebo nějaká bankovní služba, po nějaké době jsi mě lidé dokonce vylhedávali sami, to že se v takových oborech najde sem tam člověk, který nejedená úplně košer neznamená, že jsou ty služby k ničemu a že všichni v těchto oborech jsou zloději a ukecávači.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hm®
Datum: 28.01.15 19:36
avatar

Zdá se, že ta společnost má nějaké investiční fondy, a hledají nabízeče, kteří budou ukecávat lidi, aby do těch fondů investovali.

Můj názor.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pepr®
Datum: 28.01.15 19:43
avatar

Tak když si přeložíte Sales representative, tak máte obchodního(prodejního) zástupce. A to v 90% bývají ti ukecávači, jak píše kolega @hm.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 28.01.15 19:57
avatar

Souhlas s Hm a Pepfr. Jít do toho na zkoušku můžete, pokud od Vás nebudou vyžadovat kapitál. Jinak rychle nohy na ramena. A hlavně se zeptat přímo jich, jaké jsou jejich pracovní podmínky a co ve skutečnosti nabízejí za výdělek a co proto budete muset udělat. Abyste pak nejezdil vlastním autem, na vlastní náklady po republice a nepřemlouval a doslova nežebral, aby Vás, jako úplně neznámého člověka bez doporučení vůbec vyslechl. A pokud nikoho neseženete, tak to je na Váš účet. Nikdo Vám samozřejmě nic nedá. Takže na tohle bacha.

doplněno 28.01.15 20:02:

Jo a myslím, že tam doslova někde píší, že hledají "dravé" lidi. To znamená hodně průbojného člověka, bez skrupulí a bez ostychu. Neděláte na mne tento dojem. To byste se tady totiž vůbec neptal co si o tom myslí někdo jiný a šel do toho.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.01.15 22:23
avatar

Já se o to místo nechci hlásit,jenom sem nechápal co je to vlastně za povolání.

A upřímně to stále nechápu. Já sem manuálně pracující člověk

Od: hm®
Datum: 30.01.15 10:48
avatar

No, jestli se jedná o to, co si myslím, tak hledají obchodníky. Ti budou nabízet lidem investování ve fondech té společnosti. Tzn. (hodně stručně a snad ne moc nepřesně) klient (přemluvený čověk) si za nějaké své přebytečné peníze koupí podíl ve fondu této společnosti. Fond bude s takto získanými penězi obchodovat na burze, s dluhopisy apod., když se mu bude dařit, majetek fondu tím nabyde. Klient pak může kdykoliv svůj podíl ve fondu prodat zpět a obdrží (v ideálním případě) peněz víc, než kolik vložil.

Zodpovězení dotazu ještě jednou: hledají se obchodníci, kteří budou nabízet lidem možnost nebankovním způsobem uložit své přebytečné peníze.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.