Předschválená půjčka

Od: Datum: 28.01.15 14:56 odpovědí: 5 změna: 28.01.15 16:05

Dobrý den,

dnes mi přišla tato SMS, cituji: Dobry den, mame pro Vas predschvalenou pujcku ve vysi 6000 Kc. Zadejte www.ferratum.cz. Hezky den. Ferratum Bank. Co myslíte, znamená to, že si na mě někdo chce půjčit peníze, nebo je to pouze nějaká reklama, kterou zasílají SMS?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 28.01.15 14:58

Dobrý den, vidím to na reklamu a očekávání, kdo se čapne. Neodpovídejte. Zdravím!

Ohodnoceno: 1x

Od: jmlc®
Datum: 28.01.15 15:03

taktak - reklamní automatická sms na všechna možná telefonní čísla .. někdy vám třeba automat zavolá a položí to - když voláte zpět - nejde se dovolat. Automat si zjišťuje, že je telefonní číslo dovolatelné-existující, pak chodí různé sms. Když nic jiného, mrknete se na jejich web.. je to pro ně lepší reklama než cedule na plotě.

doplněno 28.01.15 15:49:

danys - to zablokování u operátora nepomáhá - já to zažádal před cca 3 roky a těch sms a telefonátů jsem se nezbavil. Jsou to prostě náhodně vytáčená nebo generovaná čísla - nevolají ani nepíšou s textem "vážený Jardo Pepo, máme pro vás..." - je to univerzální hláška a je jim jedno, komu to dojde. Dokonce mi jednou přišla sms na pevnou linku do práce "mameprovas nabidku.."

Od: buss®
Datum: 28.01.15 15:24

Ne, mají vaše číslo, nebo generují a nabízí. Ovšem vůůůbec je nezajímá, zda máte záznam v registru exekuce. Prostě otravují. Víte kolik toho mažu, i na majlech? Když prodáváte auto, tak se vás vrhne AAA a jiní.

Datum: 28.01.15 15:46

Zavolejte si na operátora a tam jim sdělte, že si nepřejete zasílat sms od těchto šmejdů. Máte tam nastaveno, že může operátor předat vaše číslo třetím stranám.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.01.15 16:05

Ono taky možná záleží jaké má člověk číslo. Určitě nejen já když někde vyplňuji ne nezbytný mail nebo telefon tak napíšu kravinu aby mě pak schválně nikdo neotravoval.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.