Proč mě holka kterou miluju nechce

Od: Datum: 28.01.15 00:57 odpovědí: 20 změna: 30.01.15 21:10

Proč mě holka kterou miluju nechce, i když bych pro ní udělal všechno na světě? Co je to za systém dnešní doby? Taky když uvidíte ležet na ulici 10 Kč a vedle 1000 Kč, co si odnesete? Ale u holek to je tak, že raději budou chtít ty kteří pro ně nic neudělají a jde jim jen o jedno, jako kdyby sbíraly 10 Kč a 1000 Kč nechávaly ležet. Jen se trápím a trápím a ti zlí co se s takovou povahou narodili si užívají jejich zájem a přízeň a nemusí pro to dělat nic, stačí trocha vzhledu, pár keců a debilní chování. Např. jsem byl svědkem, kdy jeden takový dostal tu holku na úlet na akci, a když si odskočila na záchod a ptal jsem se ho , řekl mi že ho jinak nezajímá, že se ani moc neznají, že si nepíšou, že ji má v **** a ať se dívám jak se to dělá. A pak před mýma očima si ji dokázal získat na líbání atd, a nemusel pro to dělat nic než pár keců a svůj vzhled . A já, který ji miluju už dlouho a udělal bych všechno na světě pro ni, když jsem toto viděl, mě bylo tak nanic že kdyby v tu chvíli jel vedle mě v tom kulturáku vlak , snad tam pod něj skočím, tak nanic mi bylo a vždy je v těchto situacích.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.01.15 01:02

Zdravím. To není systémem dnešní doby. To je život - lásku a zájem někoho si nelze zasloužit. A spravedlnost neexistuje. Neboli člověk se bude zajímat o toho, o koho se zajímat chce. Nebude se zajímat o toho, o koho nechce, jen proto, že ho dotyčný miluje.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 28.01.15 01:36

Presne tak, to je zivot a zna to snad kazdej clovek, ktery ma srdce..Blbcu je plnej svet a castokrat vyhravaji nad tema slusnyma a normalnima,ale to je zivot.. Spravedlnost neexistovala, neexistuje a nikdy existovat nebude, smirte se s tim, bohuzel..

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.01.15 06:26

Lásku si nevynutíte a fňukáním už vůbec ...

Datum: 28.01.15 07:02

jj, na tvé škole, ve vedlejší třídě je dívka, která tě miluje.Taková normální, nenamalovaná, nenápadná. Nenápadně ti nadbíhá a ty si ji vůbec nevšímáš. Buď ji nevnímáš nebo tvoje srdíčko, při pohledu na ni, mlčí. Proč? *sok* Je to úplně stejné, jako situace, na kterou se ptáš.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.01.15 07:22

Jestli tak bolestně miluješ takovou ženštinu, kterou může na kdejaké akci kdokoliv olíbat, osahat, ocumlat, moc velké sebevědomí asi nemáš a sám sebe si nevážíš. Nevím, zda jsem to dobře pochopila, zda ten mladík tam obíral tu "tvoji vyvolenou", nebo nějakou jinou.

Pokud ale tu, o kterou stojíš, vykašlala bych se na ni. Taková nestojí za smutnění. I kdybys ji získal, kde máš záruku, že se na příští akci nebude zase líbat s někým jiným? Nemáš čeho litovat a buď rád, že o Tebe neprojevila zájem.

Jinak nechápu dobře, co má láska společného se systémem dnešní doby. Lidé se milovali třeba za války, za totality, milují se i teď. Doba s tím až tak nesouvisí. Snad mohu jen napsat, že dříve jsme my ty vztahy brali vážněji, rozumněji a byli jsme zdrženlivější. Ovšem každý se chová jinak a tak nemohu říct, že by tomu tak bylo u každého.

Nevím, kolik je Ti let, ale určitě najdeš pěknou a hlavně slušnou dívku. Neházej flintu do žita, víš, co dívek ještě potkáš? Jen se musíš naučit oddělovat zrno od plev, pokud chápeš, co tím myslím. Nesnažit se o nějakou "opotřebovanou", ale najít si pěkné slušné děvče. Jde to. Jaga.

Od: ria®
Datum: 28.01.15 08:04

Myslíte, že jste první? ani z daleka poslední.. :) Z neopěteované lásky vznikají umělecká díla, opery, básně, :). Zažil jí skoro každý z nás.. Slečna hold má jiný vkus, nebo Vy nejste dost průbojný, či její typ...To že si myslíte, že jste "hodnotnější" Než ostatní je ale trochu úsměvné :)...

Od: jj*
Datum: 29.01.15 18:57

nic si nemyslím

Od: buss®
Datum: 28.01.15 10:25

Co je to za systém dnešní doby? Co s tím má společného nějaký systém? Nemusí si tě ani všímat, nemá zájem. Zrovna tak to může být opačně. Pak bych se i zeptal, čí je to vina. A nevyjadřuj se za všechny holky.

Od: humble
Datum: 28.01.15 11:00

To chce čas. Dokud je tahle slečna mladé hloupé tele, vždycky bude preferovat podobné typy chlapů (jinými slovy haj-zly). Pak v pozdějším věku ženy jsou dvě možnosti:

a) z vypočítavosti začne žena okolo třicítky hledat "hodného kluka", který pro ni udělá první poslední, vezme si ho a haj-zla bude mít už jenom jako povyražení bokem vedle manžela.

b) (a to je trochu pravděpodobnější možost) z vlastní hlouposti si vezme haj-zla a/nebo si s ním udělá děcka, haj-zl pak uteče s jinou a ji odkopne i s děckama (na ty pak samozřejmě bude kašlat a možná ani nebude platit alimenty), poté žena rychle "dostane rozum" a začne hledat toho "hodného kluka", o kterého by si předtím ani neopřela kolo, a který pro ni udělá první poslední, zejména se postará (i finančně) o ni i její kukačky, které má s haj-zlem.

Takže jestli jsi hodný kluk, nezoufej, určitě za pár let budeš mít u tohoto typu žen šanci. Sice budeš pro ni ve skrytu duše jenom céčkový zboží, ale když sis ji vybral a když ji tak miluješ... Tak už to v životě chodí, synu. Jen popřeju hodně štěstí.

Datum: 28.01.15 11:02

Trochu upravím těch 10 Kč a 1000 Kč na jiné předměty. Kdyby vedle sebe stál 15 let starý JEEP a 1 rok starý Mercedes, já osobně bych bral ten Jeep (přestože jsou cenově nesrovnatelné). Není to (stejně jako láska) otázka ceny. A pokud hodnotíte lásku cenou (v tomto případě domělou kvalitou sama sebe) jste obětí dnešní doby spíš Vy. Smiřte se prostě s tím, že Vás nechce, zřejmě hledá jiné hodnoty, než jí dokážete právě Vy nabídnout.

doplněno 28.01.15 11:12:

Humble - Že si holka nevšímá "hodného" samolibého frajírka, který si o sobě myslí, že je nejlepší, nejkrásnější, nejchytřejší... (prostě neodolatelný), ještě neznamená, že je to "mladé tele" a že si logicky musí vzít nějakého ha-jzla. Třeba má jen jinou představu o svém budoucím partnerovi a nehodlá se na někoho vázat jen proto, že jí ten někdo miluje.

doplněno 28.01.15 19:05:

Humble - No jo, vyjádřil jsem se trochu nepřesně. Chtěl jsem zdůraznit, že tazatel sám sebe přirovnává k tisícikoruně, zatímco všechny ostatní ocenil desetikorunou. Ve svých očích má tedy 100x větší cenu, než všichni ostatní. Ve skutečnosti to tak ale rozhodně není.

Od: humble
Datum: 28.01.15 11:48

Tak předně, my o autorovi nevíme, jakou má povahu a zda se jedná o (cituji) "hodného" samolibého frajírka, který si o sobě myslí, že je nejlepší, nejkrásnější, nejchytřejší... (prostě neodolatelný)."

Spíš autor naopak působí, že je dost nesebevědomý.

A rovněž z příspěvku autora nevyplývá, že by ta jeho vyvolená byla nějaké rozumné děvče viz:

"Např. jsem byl svědkem, kdy jeden takový dostal tu holku na úlet na akci, a když si odskočila na záchod a ptal jsem se ho , řekl mi že ho jinak nezajímá, že se ani moc neznají, že si nepíšou, že ji má v **** a ať se dívám jak se to dělá. A pak před mýma očima si ji dokázal získat na líbání atd, a nemusel pro to dělat nic než pár keců a svůj vzhled.!"

Nevím, kolik je slečně let a jak se jinak chová, ale jestli takhle chodí na akce, kde se nechává ocicmat od kdejakého floutka, který se o něco pokusí, asi to nebude úplně optimální osoba na vztah. Každopádně jestli ji autor tak miluje, zřejmě taky moc rozumu nemá.

Od: hordak
Datum: 28.01.15 11:50
Protozes jses ubrecenej ufnukanek. A holky nechcou ufnukance. Nebrec a chovej se k ni tak jako se chovaj ostatni. Nebrec ze holky chcou zly,to je blbost. Holky si vybiraj ty ktery je pritahujou a ufnukanci je nazyvaj zlyma sracama... nepritahujou je.ubrecinci jako ty.

Datum: 29.01.15 18:57

jojo

Datum: 28.01.15 12:04

Nejsou všechny holky stejné. Možná jste si jen nevybral tu správnou. Soustřeďte se na jinou, která Vás bude chtít a ocení Vás po všech stránkách. Každý má právo vybrat si s kým, kde a co..Ale zájem musí být vždy na obou stranách. Někdy se prostě stane, že se člověk zamiluje do toho, kdo jeho city neopětuje. V životě se Vám to může stát ještě mockrát. Ale určitě potkáte tu, která to bude mít stejně citově nastaveno, jako Vy. Věřte si!

Datum: 28.01.15 16:36

Promiň, že takovýho ufňukánka bych taky nechtěla. Seš dospělej chlap, nebo mimino?

Pokud nějaký vypatlanec získá holku na debilní kecy a přitom ji má v ..., tak je blbá ta holka, on jen využil situace. Jsou holky, co berou na podobný blbečky, a pak jsou holky, které tohle odpuzuje. Zajímavý, na mě nikdy rádobydrsný řečičky nefungovaly, na frajírky neberu - takže holt musíš hledat, ovšem takový se většinou nepotkají zmalovaný na diskotéce.

Takže buď se dál lituj a najdi si jinej způsob, jak skončit, protože v tom vlaku jedou chudáci lidi, kterým nachytíš dost drsnej zážitek, o vlakvedoucím nemluvě, anebo se seber a začni se chovat jako dospělej. Až se tak budeš skutečně chovat a bude to na tobě poznat, určitě najdeš takovou, která vidí svět podobně. Na ostatní povrchní hlupky se holt vykašli.

Datum: 28.01.15 19:45

No já vím zcela určitě, že kdybych viděla na chodníku ležet desetikorunu a hned vedle tisícovku, tak seberu obé! Proč bych si měla vybírat? To není zrovna šťastný příměr.

Holka kterou milujete Vy, Vás jednoduše nemiluje, tak proto Vás nechce. A zřejmě ještě nemiluje nikoho. Jednoduše se na tom věčírku muchlovala s jiným klukem, protože si o to uměl říci. Nebo je fakticky takovej frajer neodolatelnej, jak popisujete. I takoví kluci existují, jako i holky. Příklad. Je hodná holka, chytrá holka, ale není vzhledově nic moc, taková puťka šedivá. A vedle ní je její kamarádka, dost pitomá, povrchní, ale je to takzvaně "kus". Na kterou se budou na nějakém večírku kluci "lepit"? ;)

Datum: 28.01.15 20:20

- a proč by Vás měla chtít? - Vy taky asi nechcete každou jenom proto, že Vás miluje ! To je přece normální.

Od: oo
Datum: 28.01.15 20:24

Přestaňte jí milovat, za čas možná o vás projeví zájem.

Datum: 29.01.15 18:56

Kdyby to tak šlo snadno

Od: ahojcau
Datum: 30.01.15 21:10

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.