Žárlivost na přítelkyni

Od: Datum: 27.01.15 18:37 odpovědí: 5 změna: 28.01.15 07:36
Dobrý den..mam problém..jsem hrozně žárlivý na přítelkyni, třeba teď jedu já sám s rodinou na hory a ona chce jet se zpěveckým sborem do Prahy..ale mě se to furt nezdá :/ vadilo by mi i to třeba že by se tam bavila s kámoškama...že bych u toho nebyl já..že pojede do Prahy se mnou a tak..a ne jen to..třeba i když jede s rodinou na dovolenou tak mi to vadi že tam je...hrozně mi vadi všechen čas co nejsme spolu a ona si ten čas někde uživa..prostě celkově jsem hrozně žárlivej, neskutečně mě to sere, ale nevím co s tím..mate na to nějakou radu prosím? Děkuji T.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.01.15 18:43
avatar

Diagnozu jste si stanovil sám. Pokud budete stejně pokračovat, o přítelkyni přijdete! Uklidněte se, dokud je čas. Ani Vaše vulgarita není zrovna vhodná, svědčí o Vaší nevyrovnané a sobecké povaze. Rada na žárlivost bohužel není. *nevi* Snad Vás život poučí.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 27.01.15 18:46
avatar

Žárlivost je nedostatkem důvěry v sebe. Tudíž je to jen Váš problém, takže posilujte své sebevědomí. Nechovejte se k partnerce jako ke svému majetku. Má právo na svůj čas, přátele, koníčky. Pokud toto nechápe, zničíte si každý vztah. S žárlivcem, který omezuje druhého tak, že si nárokuje veškerý jeho čas pro sebe, by málo která vydržela. Zamyslete se nad svým chováním i vyjadřováním. Žárlivost je svým způsobem nemoc, takže se obraťte třeba na psychologa, ať Vám se sebou pomůže, pokud to nezvládáte sám...

Ohodnoceno: 4x
 
Od: faithoncemore*
Datum: 28.01.15 01:21

if you love someone set him free...to je kousek písně.

"Když někoho miluješ, dej mu volnost. Pak terpve můžeš mít jistotu, že když je s Tebou, že k tomu má nějaký důvod."

Nemůžete bohužel říct "Aha" a skoncovat tím se žárlivostí. A těžko říct, zda to něky dokážete. Ale přála bych Vám to. To, co prožíváte, je částečně láska a částečně velmi sobecká touha vlastnit. Nemyslíte si to, že je to sobecké, ale je to tak. Zkuste trénovat tak, že si představíte svou dívku, jak se baví se svými starými přáteli, třeba ze školy. Směje se, až se za břicho popadá. Je jí dobře. Kolem jsou dívky i chlapci, kteří jsou jejími přáteli. Má je ráda. Vy tam nejste. A přesto jí to přejete.

Zdravím. A makejte na tom, nebo o ni na 100% přijdete.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.01.15 07:14
Počítej s tím, že až se budeš projevovat jako chorobně žárlivý kokot, tak vás kopne do zadku a ani se tomu nemůžeš divit! :)
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.01.15 07:36
avatar

Jsi k politování. Ale je dobře, že si to uvědomuješ. Měl bys s tím něco dělat.Pokud to nezvládneš sám, svěřit se psychologovi. Žárlivec je skutečně politováníhodný blbec, který dokáže rozbít jakýkoliv vztah. Druhý partner je otrávený, vynervovaný, aby vše bylo, jak si žárlivec přeje, nebo naopak žárlivce vytáčí. Časem v něm ale bouchnou saze a žárlivce nakope do řitě. A dobře mu tak.

Pár známých lidí, oběma už okolo padesátky, děti dospělé. Pán byl žárlivec nejhrubšího zrna, i po těch letech manželství. Paní chtěla, ať ji doveze na větší nákup. Odmítl, že má práci doma. Paní vzala tašky a šla pěšky. On za chvíli sedl do auta a jako zvěd zdálky popojížděl za ní. A špehoval. S kým se pozdravila, s kým promluvila. Běda, jestli to byl muž. A doma pak žárlivé scény. I po těch letech manželství se nakonec rozvedli. Už se s ním nedalo vydržet. Zůstal sám. A kdo ho znal, ten mu to přál Jaga.

Jen blázen žárlí, až umírá,

dívku krásnou neuhlídá,

jen blázen neví, co ví celej dům,

co každý přeje žárlivcům!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.