Prace v Aqua Consilium s.r.o

Od: Datum: 26.01.15 16:25 odpovědí: 18 změna: 25.04.16 11:44

Ahoj, nasla jsem inzerat na prace.cz ohledne prace hostesky v AQUA Consilium s.r.o. Ale o teto firme nemuzu skoro nic najit (myslim diskuze, nazory na firmu atd.), proto se chci zeptat zda-li s touto spolecnosti nema nekdo nejake zkusenosti.
Dik
Martina


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.01.15 16:48

Zkušenosti s touto firmou zatím nejsou nikde popsány,našel jsem pouze,že hledají asistentku ředitele,nějaké obchodní zástupce po republice,něco inzerovali i na Slovensku.

Mě pouze zaráží,že vklad majitele (společníka) do firmy je jen 2,- Kč.

doplněno 26.01.15 21:59:

Nerad bych jim křivdil,ale mi osobně důvěryhodní nepřipadají.

Za osobní schůzku a pohovor nic nedáte,snad nejsem paranoidní,když poradím,aby s Vámi někdo šel a čekal na Vás.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martina20let
Datum: 26.01.15 16:50

jj, taky jsem koukala na ten vklad a zarazila se, proto se ptám, jestli o tom někdo něco neví. Myslíte si, že je to nedůvěryhodné?

Datum: 28.01.15 06:29
avatar

Na mne také nepůsobí důvěryhodně, nejen kvůli vkladu. Firma existuje pár měsíců a už vystřídala vedení, kromě inzerátů a katalogů o ní nejsou další informace, ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tominno1989
Datum: 24.03.15 12:10

Ahoj... jsou to podvodníci...

Je to lichva.. doopravdy, chvilku jsme tam pracoval do té doby než mě okradli o peníze.

Navíc zaměstnávají lidi na černo... Doporučuji se jim zdaleka vyhnout...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: miky
Datum: 26.03.15 10:33

Zdravím, už jste někdo využil jejich služeb - rozbory vody? Zajímalo by mě , jestli ten rozbor skutečně dělají a dá se na to spolehnout. U nás se teď objevil leták, kde nabízí rozbor vody za 149,00 Kč, což je opravdu malá částka. Tak bych chtěl vědět, jestli je ten rozbor důvěryhodný. Díky za info.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.03.15 11:14
avatar
Podle mě vám udělájí fiktivní rozbor, řeknou, že je vaše voda na tom špatně a pak vám budou nutit koupit nějaký jejich super filtr.
Vím, že tohle pár firem dělalo, jestli to dělá i tato zmiňovaná, nevím. Zkuste to a pak dejte vědět.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: azmy
Datum: 27.04.15 15:49

Ahoj, reaguji na poslední příspěvek ohledně rozboru vody od této společnosti. Dneska má přijít ke mě udělat rozbor. Sám jsem zvědav s čím se vytasí a jak to bude probíhat, dám vědět jak to dopadlo a jestli jsem vyhodil 150 Kč do luftru. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rkarel
Datum: 09.06.15 08:17

Ahoj,

včera jsem měl pána na rozbor vody. Přijel o 1,5h pozdě, prý zaskakuje za kolegu a měl toho moc. Rozbor se skládá z:

1.laktusovým papírkem určí dusičnanyNO3, dusitany NO2, celkovou tvrdost GH, pH

2. nějakým přístrojem do ruky množství rozpuštěných látek TDS

3. provede elektrolýzu-na dne sklenice se usadí prvky ve vodě obsažené

Toto je rozbor vody...

Je po bitvě, takže jsem král, něco jsem si o tom přečetl a nastudoval..., proto si teď již dovolím říci, že je to jeden velký trik. Rozbor si myslím, nemá úrověň rozboru vody jaký by jsem si představoval, ale orientačního měření. Pán byl velmi výřečný, pouštěl samou hrůzu o nevhodné vodě a s užíváním této vody i následků v podobě těch nejhorších nemocí. Nenuceně nám pak ukázal letáček od fitračního zařízení, takže tím to bylo jasné. Na usazené prvky jsem z něho získal dojem, že je to všechno jed, těžké kovy atd. a že by si z toho ani kafe neuvařil. Tím nezpochybňuji, že kvalita vody nejen z kohoutku je optimální, ale to jsou obecně známe věci.

Bohužel jsme si informace o této firmě a rozborech vody zjistil pozdě.

Rozbor stál 150kč, takže to není tragedie, ale pána jsem měl nasměrovat k východu již hned jak začal povídat...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jirimat
Datum: 10.06.15 14:53

Nejmenoval se náhodou Pavel Říha?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mapovka
Datum: 17.08.15 13:16

Dobrý den,

připojuji se v reakci na práci spol. Aqua Consilium, moji rodiče bohužel také naletěli a minulý týden si nechali provést rozbor vody, přesně jako popisuje pan Karel a přístroj bezhlavě zakoupili za 19 990,-Kč.Nyní po bližším pátrání zjišťujeme jak se věci mají a rodiče sepisují žádost o odstoupení smlouvy. Přístroj je nepoužitý, nebyl zatím naštěstí zapojen, je uložen v originálním obalu. Samozřejmě požadují vrácení peněz. Máte někdo nějakou zkušenost jak sek této žádosti firma staví?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: miloslavsiska
Datum: 18.08.15 06:14

Tato pseudofirma vám nikdy nic nevrátí! Sám mám tuto zkuzšenost, je to lichva. Jaen tak pro zajímavost: na jejich adrese sídlí 137 firem, bude s váma jednat jejich právník, doporučený dopis na jejich firmu se vrátril jako nedoručený, je to s.r.o. s vkladem 2,- kč a tak dále a tak dále (můžete mi napsat na adresu jak budete postrupovat?: miloslav.siska@seznam.cz

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jirimat
Datum: 10.06.15 14:50

Jsou to šmejdi! Udělají elektrolýzu vody, tj. vyloučení minerálů z vody, vznikne sraženina, a vydávají to za škodlivinu! Přitom jsou to látky normálně obsažené ve vodě, bez kterých se lidské tělo neobejde! Postraší lidi, že pokud si nekoupí filtr na vodu, že mohou onemocnět rakovinou! A NÁHODOU mají jeden filtr v autě sebou, cena 25.000Kč! Šmejdi! Ten filtr v obchodě stojí cca 2.000Kč!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: miloslavsiska
Datum: 17.08.15 20:09

Ano jsou to super šmejdi! M

*cert*Manželka naletěla, předražené, podvod, stěžoval jsem si na ně u obchodní inspekce. Bohužel mají tak napsanou smlouvu, že od ní nejde odstoupit

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mapovka
Datum: 18.08.15 09:42

Dobrý den,

sepsali jsme žádost o odstoupení od kupní smlouvy a vrácení uhrazené částky za doúpravnu vody, která byla uhrazena. Vše je v zákonné lhůtě 14ti dnů, zboží je nepoužité, v originálním obalu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: jarkab
Datum: 23.09.15 16:36

Dobrý den, právě od nás odešel "odborník" z firmy AQUA Consilium. Jelikož v nás nevzbudil vůbec důvěru, hned po odchodu jsem začala hledat reference na internetu. Pán se zdržel zhruba 5 minut, jedním papírkem změřil všechny hodnoty a do předtištěného formuláře zapsal 5 hodnot. Dusičnany, dusitany, tvrdost, PH a množství látek rozpuštěných ve vodě. Samozřejmě, že máme vodu špatnou - obsah dusičnanů nevyhovuje, (laboratorní rozbor před 35 lety a po povodni v r.2010 byl stav dusičnanů při obou měření třetinový). Pán ihned přečetl, co za nejhorší choroby nás čeká, ale nabídl hned řešení. Sdělili jsme mu, že máme žádost o přípojku městské vody, protože obsah vody ve studni v suchém létu nestačí, tak nám odpověděl, že přípojka bude určitě drahá a buhví, jaká voda tam bude. Po jeho odchodu jsem se na internetu podívala, kolik stojí jejich přístroj - jsme v domě 3 domácnosti a dává se před kohoutek, takže 3x 25.000! Jen nevím, jak upozornit lidi, aby si vodu nenechávali ani od nich měřit a že se řadí ke ŠMEJDŮM. Taky se paní v telefonu při objednání ptala na věk - prý aby věděli, jak staří lidé se o hodnoty své vody zajímají - jsme důchodci.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: evamala
Datum: 29.09.15 08:44

Dobrý den, nejste náhodou z Libereckého kraje, konkrétně poblíž Hrádku nad Nisou? Právě pro Český rozhlas o této společnosti a "rozborech vody" natáčím reportáž. Ráda bych Vás poprosila o vyjádření. Prosím ozvěte se na telefon 607 873 371 nebo na email: eva.mala1@rozhlas.cz. Mám vyjádření Státního zdravotního ústavu i ČOI. S pozdravem Eva Malá, Český rozhlas

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mapovka
Datum: 29.09.15 11:13

Dobrý den,

reaguji na Váš příspěvek ohledně podvodné společnosti AQUA Consilium s.r.o., s níž si moji rodiče zatím bezúspěšně dopisují od 17.8.2015, kdy se rozhodli odstoupit od smlouvy za nákup přístroje na doúpravu vody Aqua Pro v hodnotě 19990,-Kč. Firma nereaguje na písemnou doporučenou korespondenci, na opakovanou urgenci na odstoupení smlouvy jak písemnou tak telefonickou nakonec rodiče obdrželi odpověď, že pokud chtějí od smlouvy odstoupit, tak nepoužitý přístroj bude vyzvednut jejich technikem a náklady spojené s jeho vyzvednutím budou muset uhradit! Žádná zmínka o finančním vyrovnání za prodej! Rodiče reagovali na tento dopis, ale bohužel je to opět zhruba měsíc, co tato firma nekomunikuje. Výsledek celého snažení je, že přístroj mají stále doma nepoužitý uložený v originálním obalu, žádný technik z firmy Aqua Consilium jej doposud nevyzvedl, a peníze uhrazené za nákup (platba online terminálem) nikdo nevrátil. Rodiče jsou z okresu Praha-východ, ale třeba by vás jejich příspěvek zajímal. Rozhodně je třeba informovat veřejnost o této podvodné společnosti, aby na její nekalé jednání nenaletěli další lidé.

S pozdravem

Martina

S pozdravem

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pbubo
Datum: 25.04.16 11:44

Jsou to tzv. "Smejdi" predvadeci akce predrazenych zavadnych vyrobku.

http://www.rozhlas.cz/zpravy/…le-coi-je-nebezpecny--1606511

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.