Kolik za vystoupení skupiny

Od: Datum: 25.01.15 10:49 odpovědí: 9 změna: 24.09.15 01:27

Dobrý den,poradíte mi prosím,kolik si účtují známé skupiny za 2-3 hodinové vystoupení.Stačí třeba nějaký odkaz./např.Argema,divokej bill.../Moc děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.01.15 13:33

No, ceny budou zrejmne individualni, ale u kapel typu Argema, Divojek Bill nepocitejte pod 10000. Chtelo by to obratit se na jejich produkci a zjistit primo jejich nabidku pro vas. Je rozdil hrat pro nekoho na svatbe a je rozdil hrat v Lucerne.

No a jen pro predstavu: Pozadavky kapely Argema na vystoupeni

Technické specifikace

JEVIŠTĚ
o minimálních rozměrech 8 x 6 m, výška 5 m, pevné, rovné, uklizené a čisté.
Pokud nemá jeviště akustickou úpravu, musí být na jeho zadní stěně tmavý závěs.
V případě otevřeného prostranství (amfiteátr a pod.) požadujeme zastřešení a každopádně vykryté pozadí, opět nejlépe tmavé.
V průběhu vystoupení skupiny ARGEMA požadujeme tmu na sále, popřípadě v přísálí a podobně, pokud by toto světlo rušilo vystoupení.
ELEKTRICKÁ PŘÍPOJKA
na jevišti 380V/32A jištěné 32 A. Pozor – zkontrolujte jistič !
Je nutná přítomnost pověřené osoby (elektrikář), která podá informace o umístění požadovaného el. příkonu, jeho spolehlivosti a kontrole
MÍSTO PRO ZVUKAŘE
prostor pro zvukovou a světelnou režii uprostřed nebo na konci sálu, k dispozici 2 stoly + 4 židle.
Při otevřeném prostranství zajistěte totéž +ochranu proti dešti.
4 POMOCNÍKY
pro stěhování aparatury před koncertem na jeviště a zpět po skončení koncertu do doprovodného vozidla a dále na pomoc, při její instalaci a demontáži.
Tyto osoby nesmí být pod vlivem alkoholu a jiných drog po celou dobu jejich činnosti.
ŠATNA
čistá, uzamykatelná ( pro 9 osob). Požadujeme stůl, 9 židlí, zrcadlo, věšák a klíč k dispozici vedoucímu souboru po celou dobu konání akce.
Připravte šatnu již od okamžiku příjezdu techniky.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.01.15 13:39

majsterjoe: ti tam vypadla jedna nula... :)

Kamarád pořádá v létě různé akce většího rozsahu,nemůžu si teď vzpomenout,co mu tam hrálo naposledy,ale za půl hodiny hraní chtěli 40 tisíc.

Nebyla to extra skupina typu Kabát ale ani žádný průjem.Zkusím si vzpomenout.

doplněno 25.01.15 13:55:

Hledal jsem teď na jeho stránkách ale nejsem si jist.

A nechci tu částku připasovat omylem nějaké jiné skupině,která mu na akcích taky hrála.

zavinac: dnes už se nehraje za pivo a chlebíčky :)

Datum: 25.01.15 13:50

No tak si vzpoměňte ,,jsme celá rodina muzikantů,ale toto jsem ještě neslyšela.

Datum: 25.01.15 21:14

Dobrý večer,zatím moc děkuji.Je to obecní akce a počítáme tak okolo 100.000 kč.Jaká by v této relaci byla kapela možná.Trochu "více známá" na dvě hodiny.Chceme Argema,Odyssea,Katapult...Něco,kde se nechá lehce zapařit.Moc děkuji.

Datum: 25.01.15 19:29

Ahoj. Ti špičkoví, si říkají určitě pořádný prachy. Taky hrají jen párkrát do roka,ale pak je to velký. Ty lokální party, ta hudebně zájmová združení, si berou tak max. do tisíců, maximálně tak do dvaceti. Když jsme páchali Bluegrass, koncem 70tých let, tak největší drzoun z nás, vzal klobouk a obešel lokál. Pak jsem do něj musel včas hrábnout já, aby zbylo na benzín. Můj táta, už odmítal platit tankování. Stačilo bohatě, že nemohl jezdit o víkendu na své ryby. A většinou to všechno padlo za občerstvení.

Datum: 25.01.15 19:42

To už musí být pořádná kapela známá ,,aby je mohli zaplatit.Ještě jako jedinec? Tak to silně pocybuji,,platí se sice aparatura,a vše kolem toho ,,ale aby jedinec tolik bral je nemyslitelné.Můj syn hrál po celém světě,,na lodi a pod...ale tolik peněz nikdy neměli i když to bylo dobře tehdy placené ...

Datum: 25.01.15 19:47

Pokuď je to známá skupina, tak počítej min. 500tis. Na ty nejznámější už musíš přes milión.

A v případě 2-3 h vystoupení si to ještě vynásob min. 2x.

Datum: 26.01.15 16:01

Kam na to chodíte..

Od: lll
Datum: 24.09.15 01:27
Kapely typu Argema za 2h max. 30 000kc. No name 150 000 kc, Kabat 250 000kc. O ostatnich kapelach si udelejte vlastni obrazek dle popularity. Dik a cau.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.