Lze si najít holku, když nemám charisma?

Od: Datum: 25.01.15 18:24 odpovědí: 16 změna: 26.01.15 19:52

Nemám žádné charisma. Je hodně důležité a nedá se ho získat. Mám šanci si najít holku, když ho nemám?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 25.01.15 18:47
avatar
Zajímavý dotaz...Myslíš si,že lidé bez charisma jsou nezadaní? Omyl,jsou ! Charisma nemá vysoký počet lidí,je to takový zvláštní dar od Pána Boha...Ty si musíš v prvé řadě začít věřit,posilovat své sebevědomí,učit se mít rád,naučit se být milý,příjemný,usměvavý,dbát na svou hygienu,pěkný účes,pěkné oblečení,učit se...Učit se vše,abys měl všeobecné znalosti a věděl o čem je řeč...Dbát na etiketu jako takovou...Sportuj,abys měl pěkné tělo...Poslouchej dobrou hudbu,čti kvalitní literaturu...Dáš to,jen chtít ;)
doplněno 25.01.15 19:19: Strejci,dokonalá souhra *placni*
doplněno 26.01.15 13:11:

Pokud nerozeznáš kvalitu od kvantity,tak to je těžké vysvětlování...

Ohodnoceno: 4x
 
Od: elpason
Datum: 25.01.15 20:28

Příjemný, milý, usměvavý jsem. Začal jsem posilovat taky. Nevím proč bych měl poslouchat kvalitní hudbu a literaturu. Neměl bych spíš poslouchat a číst, co se líbí mně? Sebevědomí nemám to je pravda. Poznali jste to, protože bych se tady takhle neptal.

doplněno 26.01.15 14:50:

Tak teď už nerozumím vůbec ničemu...

Datum: 25.01.15 20:42
avatar

- dobrá odpověď ! - myslím, že to s tím sebevědomím není zase až tak špatný

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.01.15 18:49
avatar

Charisma je dar, kterého se málokomu dostává. Z Vašeho vyjádření cítím spíš nedostatek sebedůvěry. Šanci najít lásku však máte stejnou jako převážná část populace. Hodně štěstí! *palec*

doplněno 25.01.15 18:51:

To jsme se hezky shodli, že... wamp®

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.01.15 18:54
avatar

i já se přidávám - o charisma si můžu nechat jen zdát - přesto jsem si i já "našla kluka"

doplněno 25.01.15 19:36:

- není to tak docela pravda - i holka si musí umět "vydobýt" kluka, kterého chce a ne jen brát to, co se nabízí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: elpason
Datum: 25.01.15 19:25

Ale vy jste žena, to je jiná situace.

Od: cobrak*
Datum: 26.01.15 00:58

Dobrý den, charisma si lze vybudovat...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: emil®
Datum: 26.01.15 01:50

Ahoj, není tak úplně pravda, že charisma je vrozené, vytváří se po celý život člověka.Nezáleží na vzhledu člověka. Zvyšuje se věkem, zkušenostmi celkovým nadhledem a především vystupováním. Úplným a základním prvkem je vždy zůstat svůj, nesnažit se přizpůsobovat tomu co je zrovna populární, když to tak necítíš. Držet se svých názorů, zda jsou dobré poznáš na reakcích ostatních. Nesnažit se být středem pozornosti. Většinou je to naopak, tito lidé se brzy okoukají a vztahy bývají krátkodobé.Možná je pro některé holky mnohem přitažlivější tichý, trošku tajemný kluk, než trapný kašpárek.Pokud se ti nějaká holka líbí a nestydíš se sní bavit(většinou to tak pávě je a nemáš tu svojí sebedůvěru) podívej se jí dlouho do očí, pokud to dokážeš tak už toto je charisma, neboj se toho,nemusíš říci ani slovo a poznáš co ona cítí k tobě.Nejsi sám, u holek je to určitě podobné. Už z toho důvodu, že jsi o tuto radu veřejně požádal tak cítím, že odvahu a svým způsobem charisma v sobě máš.Nechci radit, jen vysvětluji jak to já cítím. Pokud tě moje odpověď trochu zaujala a pochopíš jak jsem to myslel tak ti to možná pomůže, když ne tak věř že si tě nějaká holka sama najde, jen se jí nezapoměň DLOUHO PODÍVAT DO OČÍ. Přeju ti hodně štěstí. Emil

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.01.15 08:15
avatar

Charisma, to je hodně podivná věc. Většina lidí je okouzlena. Většina. Ale je mnoho lidí, kterým je ten charizmatický jedinec protivný. Jedni řeknou: kouzelný člověk. Druzí řeknou: profláklý ksicht. ;) Schválně, dejte sem nějaké známé jméno a uvidíme, kolik se na něm shodne. Kolik pochválí a kolik najde tolik chyb, že by pes se o kůrku od něho ani nepokusil. Jasněže existují Don Juanové, s obrovským charisma, že žádná z žen ani budoucnost s ním neočekává. No a jak Don Juan dopadl?! Existují také lidé, o kterých se příliš neví, ale oni žijí v klidu se svou láskou, ženou, rodinou. ;) Co bys rád ty? Dej pozor na to, co si přeješ. Mohlo by se stát, že se to splní :-D

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.01.15 11:14
avatar

Víte kolik lidí chodí po světě, aniž by měli nějaké charizma pro všechny? A jsou ženatí, povdávané, i s dětmi. Takže hlavu vzhůru. Holku si určitě najdete.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.01.15 14:23
avatar

Taky musí zafungovat "chemie" mezi těmi dvěma jedinci

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.01.15 14:47
avatar

A jak víte, že nemáte žádné charisma? To musí posoudit vždy ti druzí. Ale pokud se domníváte, že Vám charisma chybí, budete muset děvče zaujmout něčím jiným. Třeba rozumem. O chytré chlapce děvčata pořád ještě stojí...

doplněno 26.01.15 15:07:

A co se snažit změnit své myšlení a nebýt tak negativní ke všemu a ke všem? Vy jste se sám v něčem utvrdil a snažíte se o tom přesvědčit každého na potkání. Neberte to ve zlém, tak třeba působíte jen na mne z Vašich příspěvků. Ale je to hlavně o tom, co máte usazeno v hlavě. Jak přemýšlíte, jak se chováte..Píšete, že nejste moc chytrý, ani šikovný na ruce. Co jste udělal proto, aby to bylo jinak? Je něco, v čem jste opravdu dobrý, co opravdu umíte, co Vás opravdu baví? Třeba dokážete zaujmout komunikací, svými názory atd. Pokud nejste moc náročný, šanci najít si k sobě děvče máte stejnou, jako každý jiný chlap. Jsou i taková děvčata, která nejsou moc chytrá, ani šikovná, ani nemají žádné charisma..

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: elpason
Datum: 26.01.15 14:53

Kdybych měl charisma, tak nejsem tam kde jsem. Chytrý moc nejsem a šikovný na ruce teprve ne.

Od: elpason
Datum: 26.01.15 16:45

Já vážně nevím, v čem jsem doopravdy dobrý. To je na tom to nejhorší. Jsou věci, co mě baví, ale ty jsou v reálném životě celkem k ničemu. Kdybych byl chytrý, tak dostuduju jednoduchou vysokou školu, to jsem nezvládl a kdybych byl šikovný na ruce, tak jsem dnes dokázal pustit pračku, místo toho jsem ji asi rozbil. Komunikativní taky nejsem, jsem totiž introvert. Ale díky za trpělivost.

Datum: 26.01.15 15:15
avatar

některé otázky zde mne "nutí" k tomu, vyhledat si na Googlu přesnější definici zde diskutovaných pojmů, nežli mám v povědomí já. O charisma je spousta článků - vyjímám jednu citaci :

Podle Jaye Congera, profesora na Londýnské obchodní fakultě, patří k charismatické osobnosti série typických znaků. Je to například neustálé puzení změnit status quo, vize, jak to udělat, schopnost tuto vizi zformulovat tak, aby ji lidé pochopili, a nadchnout je pro její realizaci, přimět je k tomu, aby dělali věci zcela výjimečné. Charismatičtí lidé projevují vysokou intenzitu citů. Navíc bývají velcí showmeni a používají často dramatické, přímo divadelní efekty.

Podle tvrzení autora článku http://www.qark.net/clanek/jak-si-posilit-charisma

lze určité charisma natrénovat a posílit.Jeho názor se mi zdá docela reálný. Tak s tím zkuste něco udělat. Bůh Vám ho jen tak asi nesešle. Asi se především musíte přestat podceňovat, jak jsem tak podstatu článku pochopila. Jiná rada asi není.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: madla*
Datum: 26.01.15 19:52

Co je to charizma, jak víš že ho nemáš? Jestli je to, že jsi zábavný, veselý, vtipný to beru, ale charizma já nevím jestli ho mám a ani jsem po tom nikdy nepátrala. Přestan se sledovat, nenamáhej si s tím mozek a bud jaký jsi, bud svůj. To bude ta tvoje jedinečnost.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.