Přibližný odhad obrazu

Od: Datum: 25.01.15 16:32 odpovědí: 2 změna: 25.01.15 16:45

Dobrý den, koupila jsem si asi před 30ti lety od sběratele kromě jiných i za 25 000 Kč obraz od Rudolfa Kremličky Chalupy v Kameničkách, olej na kartonu, signováno vpravo dole, 10. 10. 1915, ozdobný rám, průvodní dopis prof. Hodíkovi s věnováním obrazu. Bylo to na inzerát, on prodával sbírku a ten obraz se mi líbil i když nejsem žádný znalec a o malíři moc nevím.Ten dopis je jen kopie, originál si nechal min. majitel, který už nežije. Chtěla bych obraz prodat, není zde znalec, který by mi alespon přibližně řekl kolik bych za něj dostala? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.01.15 16:39
avatar

Kremlička je velmi ceněný a žádaný krajinář a máte možnost si nechat udělat odhad u profi znalce, případně je možnost si nechat i zdarma odhadnout obraz ve starožitnictví. Obraťte se na člena Asociace starožnitníků. Pokud byste prodávala přes aukční síň, berou si poměrně vysoké provize.

doplněno 25.01.15 16:51:

Ještě pár odkazů, kt. by se vám mohly hodit - výška provizí z prodeje přes aukční síně. V této otázce najdete odkaz na možnost poslat k ocenění i mailem a doporučení na Dorotheum. Četla jsem na něj i jinde příznivé recenze. Tak držím palce.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 25.01.15 16:45
avatar

Prodejní cenu tady nikdo neřekne ,

ale i když si cenu zjistíte , neznamená že se najde kupec za tuto cenu, čili prodejní cena není cenou kupní .

Odkaz -

Přibližnou vyvolávací či okamžitou cenu v hotovosti, kterou jsme ochotni za předmět vyplatit, obratem sdělíme po zaslání fotografie na e-mailovou adresu

gn25@galerie-narodni.cz.

http://www.galerie-narodni.cz/cs/informace/

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.