Léky na lupénku dr. Michaels - zkušenost

Od: Datum: 25.01.15 14:38 odpovědí: 12 změna: 09.04.15 13:59
avatar

Obyčejně jsem dost ostražitá na zázračné přípravky a spíš za jejich chválou na netu hledám marketing, ale už jsem to četla před několika lety vícekrát, slyšela ústně i od lékařů, kteřím věřím, že to funguje na lupénku i na ekzém. netrpím ani jedním, nemohla jsem ozkoušet osobně. Nabízela jsem to kamarádce, jestli to nechce zkusit, která má lupénku, ale nešla do toho. Prosím, je tu někdo, kdo s tím má jakoukoliv zkušenost? Dnes o tom opět vyšel pochvalný článek v novinách.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: nok
Datum: 25.01.15 15:13

Lupénka se léčí u zkušeného kožního lékaře, léky hradí pojišťovna. Z babských rad pomáhá mrtvé moře, resp. v našech podmínkách sůl z mrtvého moře - koupele, či obklady.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.01.15 15:16
avatar

Děkuji za odpověď, samozřejmě máte pravdu. Ale neptala jsem se, jak se léčí lupénka, ale jestli je tu někdo se zkušeností s tímto preparátem.

Datum: 25.01.15 15:41
avatar

Na tyto léčebné prostředky jsem narazila, asi před rokem, na spešl psoriatické poradně, kde si někteří velice pochvalovali. Také jsem si se zájmem článek přečetla. Jestli je to onemocnění systému a lupča, ta mrcha, se z kůže přesune do kloubů a šlach, tak pak bych mohla vyprávět. Dlouze a smutně a pod všechno by se mi moje revmatoložka podepsala. Vím to s naprostou jistotou. *plac* *zed* *plac*

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 25.01.15 15:50
avatar

Ve článku píší, že je je to vhodné i na tu kloubní formu. Vám to lékařka nedoporučila nebo jste o tom zatím kvůli ceně neuvažovala?

Od: faithoncemore*
Datum: 25.01.15 17:17

Na stěhovavou bolest kloubů už jsem si tak nějak zvykla - jeden den to je levý loket, pak koleno, za dva týdny pro změnu rameno...to může být něco jiného než artroza, o které tedy už vím a tak nějak si na ni mám zvyknout?

doplněno 26.01.15 23:26:

Babkazov, díky.
Já tušila, že nějaký rozdíl mezi těmito nemocemi bude, ale nevěděla jsem jaký a doposud jsem to nehledala. Já mám artrozu jako prase, takto mi to sdělili doktoři při artroskopii (byla jsem ve spinální anestezii, tak jsme si povídali, byla s nima sranda a měli jsme stejnej vkus na hudbu, spíval nám k tomu Springsteen), pak tedy do papírů nenapsali "jako prase", ale 3.stupně. No a ten pocit stěhování mám tedy z jiného důvodu - že prostě holt někdy mi víc bolí koleno s artrozou, jindy zas zvápenatělý rameno, jindy zas ostruha v patě a časa od času mi loket připomene, ajk jsem ho strhla při práci na baráku. A někdy se vzbudím totálně ztuhlá a nepohyblivá a jindy to zas docela ujde. Tak dokud člověk vstane, tak pohoda, no né?

doplněno 26.01.15 23:32:

Dejavu, máte pravdu, ale přečetla jsem si Vaši připomínku až teď, čili pozdě..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.01.15 10:21
avatar

Fait, je rozdíl mezi artrozou a artitidou. Artritida je buď revmatoidní nebo psoriatická. http://www.zelenahvezda.cz/pa…ly-mezi-artrozou-a-artritidou *plac* U artrozy stěhovavé bolesti nejsou. Jedná se o bolest z namáhání určitého kloubu. U artritidy stěhovavé bolesti jsou, protože se jedná o zánět kloubu nebo šlach, který se stěhuje, bez zjevných a naprosto nepochopitelných důvodů. *zed* Obě onemocnění jsou bolestivá a skoro se bojím říct, neřešitelná.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.01.15 23:28
avatar

Bylo by fajn otázku neštěpit a držet se tématu léčby lupénky tímto přípravkem. Artróza je velmi zajímavé a aktuální téma, možná by řada lidí uvítala, kdybyste k němu otevřela extra novou volnou diskuzi nebo otázku.

Datum: 26.01.15 02:10
avatar

Jdu za týden k doktorce a hodlám se zeptat, jestli je nějaký důvod tu mast nezkusit. Pak jí hned koupím a uvidím.

doplněno 26.01.15 14:40:

jo, jo. Pak napíšu.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 26.01.15 07:45
avatar

Gel, mast a olej. http://www.zbozi.cz/vyrobek/d…l-telove-olej-200ml-mast-50g/ Napište pak, prosím. Nejraději průběžně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aaaa
Datum: 26.01.15 15:39

Bych spíše řekl,že šamonáci zase chtějí vydělat na lidské hlouposti.Spousta lidí si to koupí a pak zjistí,že účinek je mizivý.Ví někdo,co masti vůbec obsahují?

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 10.02.15 09:48
avatar

Tak jsem byl u doktorky a na preparát se zeptal. Její pohled po sdělení ceny už nechci zažít :-D Takže žádné zkoumání nebude :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: janaxxl
Datum: 09.04.15 13:59

Znám jednu paní, která trpí středně těžkou lupénkou a tyto přípravky používá a chválí si to, jí se tedy investice vyplatila..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.