Vzrušení kamarádky

Od: Datum: 24.01.15 13:18 odpovědí: 4 změna: 24.01.15 13:45

Dobrý den, je mi 15 let.

Mám dobrou kamarádku, říkejme ji třeba Terka. Chodíme spolu ven alespon 1x za 14 dni a pisem si kazdy den. Tvrdila v minulosti (cca mesic), ze nejsem jeji typ co se tyce vzhledu. Jedno z prevazujicich temat je i sex. Hodne se vyptavame toho druheho, jak to s danou veci ma a tak.. A nedavno sme si psali i erotickou povidku o tom, jak sme se spolu vyspali. Ona se pry udelala, ale zpet k tematu. Podotykam, ze je zadana, ale jeji kluk na ni podle vseho dost kasle a odbyva ji. Vcera sme sli koukat ke me domu na film, po vzajemnem lechtani sme se zacali divat. Ja ji behem filmu zacal hladit po zadech. Tvrdila ze ji je to prijemny, tak sem si na ni kleknul a zacal sem ji masirovat. Zacal sem ji ruzne masirovat, dychat na zada a dotykat se rtu. Pak hladit i zadecek a kdyz sem stahnul kalhotky rekla "nech me" a stahla si je nahoru. Takhle to bylo nekolikrat, ale davala najevo ze se ji to libi, ale nekolikrat me dala ruku nahoru. Skoncilo to tak, ze sem ji trel rukou pres leginy v jejim rozkroku. Film skoncil a jediny naznak toho, ze "to nechce" bylo nech me s lehkym pousmanim. Pustila si dalsi dil, tak sem ji zacal cucat bradavky, otocila se na bricho a ja se prisal na jeji rty. Pak kdyz sem se ji zeptal jestli tunpodprsenku muzu dat dolu, rekla ze uz pujdeme.

Vesmes jediny co rikala ve smyslu ze to nechce byloto "nech me s pousmanim", kdyby rekla " Dejve, tohle fakt nemuzu", ale ji se to libilo co se tyce fyzicke stranky..

Cestou zpatky rikala ze se ji to libilo, ale ze uz to nebudem nikdy delat, jedine mozna az nebude zadana. Doma psala, ze je trosku zmatena.. Ja na to ze jestli toho lituje tak na to zapomenem. Asi o hodinu pozdejs se sama zacala bavit o sexu, vyptavat se jestli vyzaduju aby mi ho holka pred sexem pokourila, jak ho mam dlouhyho a tak... Pak minposlala dve fotky ve spodnim pradle, vicemene sama od sebe.. Ja ani nevedel ze je ma.

Jak si mam vylozit jeji chovani? Vim, ze to je chyba jit do zadane, ale jsem panic (coz ona nevi) a tyhle veci me pochopitelne lakaji. Poradte co mam delat. Omlouvam se ze pisu podrobnosti, ale jeste nikdy se mi tohle nepovedlo. Dekuju :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hjdo
Datum: 24.01.15 13:25

Vám je 15 a tady bulíkujete báchorky...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.01.15 13:27

co máš dělat? odpověd je jednoduchá udělej jí to dřív než si na to najde někoho jinýho

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.01.15 13:32

Ujišťuji vás, že o žádné báchorky nejde.

Jsem zde na poradně přes rok, řešil sem zde mraky problémů (od komunikace přes lásku a nyní došlo na něco víc).

Jde mi o to, zjistit jak se mám chovat dál. Psala, že si to musí rozebrat v hlave.. Nevim jak to mam chapat ani co delat. V nedeli se mozna sejdem v mekaci, potrebuji vysvetlit nejakou latku do skoly... Tak jestli mam o tom mluvit, nebo spis pomlcet apod.

doplněno 24.01.15 13:35:

A je zadaná... I když si porad stezuje ze ji jeji kluk porad odbyva, ze hraje dotu...

Od: ben®
Datum: 24.01.15 13:45

Dobrý den, myslím, že slečna má nyní zmatek v hlavě a musí si to rozebrat. Tedy, to, co by vlastně chtěla - zda původní vztah, vztah s Vámi nebo jen ten sex s Vámi. Dejte jí čas a počkejte, jestli o tom bude chtít mluvit sama (ale, hlavně se na nic neptejte, když nebudete a samotě). Zdravím!

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.