Chybí jiskra

Od: Datum: 23.01.15 12:05 odpovědí: 10 změna: 24.01.15 04:06

Ahoj,

už jsem byl alespoň 10x na osobním setkání, které vyplynulo z několikadenní konverzace a poznávání přes seznamku.
Setkání, nebo rande, chcete-li, probíhalo vždy moc hezky, měli jsme si o čem povídat, slečna vždy vypadala že se baví. Problém je, že z mé strany nikdy nepřeskočila ona pověstná jiskra. Ano, slečny se mi většinou moc líbily a měli jsme si o čem povídat, ale prostě nějak jsem zjistil, že u mě nefunguje chemie.

Slečny se většinou chtěly dále sejít, ale já nějak neměl nikdy důvod nebo spíš chuť. Ikdyž byly vzhledově moc pěkné a měli jsme společné zájmy, ta taková zamilovanost, motýlci v břiše, atd... to se u mě nějak ne a ne projevit. Přijdu domů a přemýšlím, na čem budu pracovat, co nového na netu, jako by se nic nestalo, jako bych půl dne nestrávil s přitažlivou osůbkou něžného pohlaví. Ani při líbání nic necítím. Prostě beru to spíš jen jako setkání přátel, než rande... a tak jsem stále sám a nevím, co s tím.

Dost těžko se to popisuje a není to pro mě vůbec lehké. Já z těch rande nic nemám a netuším, čím to může být. Jestli teprve čekám na tu pravou.. ale to bych se taky nemusel dočkat, že.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.01.15 16:20
avatar

Však jste si sám odpověděl, ještě jste asi nepotkal tu pravou. A nenapadlo vás, že třeba ta pověstná jiskra by byla zažehnuta a přeskočena na dalším randeti? Nečekejte, že přijdete na první setkání a budete hned v jednom ohni lásky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.01.15 16:30
avatar

jj, taky pamatuji jak jsem s jednou slečnou seděl v lepší restauraci. Já jsem pil pivo, slečna víno, docela dobře jsme se bavili a takhle k večeru mi slečna začala vykládat, jaké má antikoncepční pilulky. Já jí na to povídám : Jo to máš dobrý. To se máš fajn. Vůbec mi nedošlo, co slečna vlastně říká a naléval jsem se dál.

Tak vítej do klubu. Na zdraví. *pivo*

doplněno 23.01.15 16:34:

nejsem gay.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.01.15 16:32
avatar

- a nejste gay?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.01.15 16:50
avatar

Moc hezky mluvíte o těch "motýlcích v břiše". A už jste je vůbec někdy měl? Nebo jste o tom někde četl. A to se líbáte hned na tom prvním randeti? Ach jo, dnes je to všechno nějak divné. Tedy nic proti, když se nechá slečna hned líbat, je to její věc, asi to je dnes běžné. Já být ale Vámi, tak bych ji hned na prvním setkání nelíbala. Pak už se vlastně ani nemáte na co těšit. Podle toho jak to popisujete ji líbáte jen tak, aby řeč nestála. No to se vůbec nedivím, že z toho pak nic nemáte. Když nic necítím, nelíbám se. Schválně to příště zkuste. Přece se na Vás žádná nevrhne a nechce se meromomocí líbat.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: faithoncemore*
Datum: 23.01.15 20:59

Motýli v břiše rozhodně stojí za to, abyste na ně počkal a neplýtval čas na racionálních schůzkách bez jiskry.

Je to masakr a nemůžete jíst a nemůžete spát. Vycházíte z baráku v bačkorách, od doktorů v igelitových návlecích a z obchodů s jejich drátěným košíčkem v ruce.

Přiletí, když to člověk vůbec nečeká.

Na seznamkách je nenajdete.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: paban
Datum: 23.01.15 21:58

Seznamkám jsem nikdy nevěřil, ale přesto jsem jednou zkusil několika slečnám napsat a proběhly 3 schůzky. Všechny 3 se mi líbily, přesto jedna z nich mi přišla taková lepší, měla podobné zájmy jako já, přišla mi trochu nervózní, takže jsem na ní pak musel myslet a požádat jí ještě o další schůzku.

Ano, myslel jsem na ní, ale né nijak moc. Dvakrát za den jsem se koukl jestli odepsala a možná jsem na ní myslel trochu před spaním.

Nakonec to dopadlo tak, že jsem zjistil že ona tu seznamku také jen tak zkusila. Oba jsme se báli co ten druhý bude zač a opravdu trvalo dalších minimálně 5 schůzek, než ta jiskra přeskočila. Já se bál, jestli třeba takhle jako já jí balí dalších 10 chlapů, ona si prý zase myslela že jsem další normální chlap ze seznamky, co vlastně normální není.

Od prvního setkání uplynul už přes rok. Sice byl začátek dost pomalý, plný nejistoty, ale pak se to rozjelo a já stále nemohu uvěřit tomu, že jsme se opravdu takhle seznámili. Takže já si myslím, že podruhé či potřetí to určitě stojí za to zkusit, ta láska opravdu nemusí být na první pohled a vlastně ono je možná i lepší, když nad tím člověk nejdřív trochu přemýšlí než když se do toho vrhne hned po hlavě a pak se může pěkně rychle zklamat

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 24.01.15 00:49
avatar

Prostě potřebuješ nějakou jinou sex. orientaci.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 24.01.15 01:35

myslím,že Vás jednoduše neuhranula,a nedotkla se Vašeho citového místa-proto žadný motýli...Poradím:Zkuste se jí trochu otevřít(pozor hrozí zneužití kdyby nebyla upřímná-je to přece cizí člověk)a poznáte či je empatická anemluvíte do dubu

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.01.15 03:47
avatar
Pokud to necítíte, tak bych do toho asi nesla..Já jsem za život poznala více chlapů a až na jednoho jsem to byla já kdo to ukončil.Čas běžel,já měla 24,chtěla jsem rodinu,děti atd..Pak jsem poznala chlapa,ale nebylo to ono,necítila jsem to a bylo to spíše z rozumu..Nešlo to, dřeli to,šťastná jsem nebyla..V práci jsem se nudila,na počítači na chatu jsem si zkrátila chvilku a bavila jsem se tam s klukem,který se mi zdál fajn,ale víc jsem to neresila.Začali jsme si občas psát naemail a takhle si psali 2roky.Psaní bylo fajn, byl to kámoš a byl mi velmi blízký,ale já o víc nestála a ani mě to nenapadlo..S tím chlapikem jsem se rozešla a tak nějak jsem si řekla,že na to už kašlu a to definitivně a žádného chlapa už nehledam.Řekla jsem si,že to asi není můj osud a zaměřila se v životě na jiné cíle.Mezitím mě ukecal ten kluk co jsem si s ním psala.Nechtěla jsem ho vidět, protože jsem měla strach,že to kouzlo v psaní při skutecnem setkání vyprcha.Psali jsme si snad úplně o všem a rozumnela jsem si s ním strašně moc,ale pak jsem si řekla, že setkání dobře nedopadne..Ukecal mě, přijel, já při pohledu na něj rudá až za ušima,on lehký úsměv a jak později přiznal, tak na mě mohl oči nechat a chemie zapracovala naprosto šílené a od té doby jsme už pořád spolu a jsem moc šťastná i s nasema detma.Jak tu někdo psa,tak tu pravou třeba najdeš až to budeš nejmíň čekat a prestanes hledat jako já a přijde to samo..
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.01.15 04:06

Ahoj.Možná jsi na chlapi,tak se nediv.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.