Vyse vkladu v sazeni

Od: Datum: 23.01.15 00:37 odpovědí: 4 změna: 27.01.15 22:42
Ahoj, je mi tu prosim nekdo schopnej napsat u vsech sazkovych kancelari kolik maji maximalni vysi vkladu? Asi uz je pozde a uz mi mozek neslouzi, ale nasel jsem tipsport a tam je, ze vyssi sazku (neudavaji kolik) muzou bookmakeri zrusit(vycurane). U ostanich jsem ciselne nic nenasel, tipsport chance, vsude jen minimalni, muze mi prosim nekdo poradit? Dekuji za odpoved
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 23.01.15 08:43

Pokud vám nechtějí vzít sázku ve výši 1 milion, proč to nedáte na deset sázenek po 100tis?

Bookmakeři prostě zablokují daný kurz-sázky na daný zápas, ale to až "po čase"...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.01.15 08:53

Jednou jsem narazil na informaci, že to je na uvážení bookmakera - podle kurzu. Čili maximální sázka je omezena výší výhry.

Ohodnoceno: 2x

Od: lujs®
Datum: 23.01.15 13:06

Kdysi platilo že Český ligy (v čemkoli) se mohli sázet minimálně jako 3ako a maximálně do 5ti tisíc ale dneska nevím jak to je.

Chce to najít si na stránkách každé SK herní plán nebo pravidla a tam si to najít. Nebo nejjednodušší je si na každou SK zatelefonovat a zeptat se.

Ohodnoceno: 2x

Od: tipchance
Datum: 27.01.15 22:42

Jmlc: nedavno jsem to cetl na novinkach, ze mu kancelar odmitla vyplatit vyhru za udajny podvod, nevim podrobnosti, ale proste se kancelar nesmirila s tim, ze s nima dotycny vycural :))

Rumicek: ano, to limituje tydenni mozna vyhra, ale takhke vysoko nemirim :)

Lujs: ano, konkretne chance to tak mela nebo mozna ma, max 5000,- na listek, na lize nezalezelo tusim.

Zavolat bude jiste dobre reseni, ale preci jen jsem to chtel mit cerne na bilem (spatna zkusenost se zivnostenskym uradem, lidske chyby..) Pouze u tipsportu jsem tu vysi nasel, ne ciselne, ale zminovanym bookemakerem.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.