Dal mi pusu

Od: Datum: 22.01.15 14:07 odpovědí: 6 změna: 22.01.15 16:11

Ahojte,

čeká mě úplně mé první rande. Pročítal jsem si pár blogerů a blogerek, kteří to rande letmo nebo podrobněji na svých blozích popisovali. Chci se zeptat na jednu věc:

Jedna blogerka psala, že na konci rande ji dal její nápadník pusu. Otázka zní: co tím myslí? Že ji jako dal pusu na líčko? Na ústa? Nebo ji snad políbil? Vůbec netuším, dá se říct, že jsem nepolíbený a nezkušený.

Díky za odpověď


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.01.15 14:12
avatar

A proč se nezeptáte té blogerky, kam tu pusu dostala a co tím myslí? Mohla dostat pusu na rty nebo i na tvář. Při loučení to záleží jen na tom, kdo pusu chce dát a jak se natočí ten, kdo ji má dostat.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mara92
Datum: 22.01.15 14:14

Článek je z roku 2001 a blog už není dlouho udržovaný, narazil jsem na něj náhodou na gůglu :)

Datum: 22.01.15 14:24
avatar

Hlavně se do ničeho nenuťte a nemyslete si, že pusu dát musíte. Každý se nedokáže osmělit hned na prvním rande. Co dělá jeden, nemusí dělat každý. Zkušenosti si každý sbírá sám a to je na tom to pěkné.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 22.01.15 14:13

Myslím ,že tím nemyslela nic špatného.Pusu na pusu...?že možná bude někdy pokračování...?to jest ve hvězdách.Přeji at vše dopadne o.k.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mara92
Datum: 22.01.15 14:16

Rozumím, takže určitě ne nějaká líbačka nebo tak... to by mi přišlo dost přehnané na konci prvního rande - a hlavně bych něco takového nikdy nezvládl :)

Od: donkarel*
Datum: 22.01.15 16:11

To záleží, jak moc dívku znáš. Jestli jste se seznámili přes seznamku, píšete si přes internet nebo se znáte osobně a ty jsi jí vytáhl ven, nebo jste se náhodou viděli, ty jí pozval a vlastně se tak moc neznáte.

Pokud ta holka nebude vyloženě plachá a budete si rozumět, tak se zakončení rande pusou na tvář určitě nezkazí. Případně jí můžeš při rozloučení obejmout a až budeš mít hlavu vedle její tváře, tak jí dát pusu.

Ale to všechno uvidíš podle toho jak to půjde a nějaké rady předem jsou k ničemu :D Můžeš si přípravit pár témat, kdyby vázla řeč - já nevím třeba rodina, škola, práce, koníčky,... případně si rozmyslet nějaké historky, které bys jí k těm tématům mohl říct a co by jí pobavily :D ale zase - neradím plánovat doslova co řekneš. Spíš že si cestou na místo srazu místo hudby do uší řekneš co bys jí mohl zajímavého vyprávět kdyby bylo ticho - abys o tom nemusel přemýšlet až to ticho nastane :D

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.