Jakou vhodnou pujcku?

Od: Datum: 20.01.15 20:52 odpovědí: 3 změna: 20.01.15 22:56

Prosim o radu bejvala pritelkyne mela pujcene penize u providentu a podobnych asi 5 pujcek urok byl strasnej preplacela to skoro dvojnasobne. Tak sem ji pomohl vse zaplatil s tim,ze me da prvni z 12 tis 13 tis pozdjei sme ji dal dalsich 20 tis. Reknete si po 4 letech vite co je zac:( no proste visi mi 30 tis a zatim mi behem roku byla schopna dat jen 2 tis,protoze splaci jeste kamaradovi,kterej ji uz lakal na sex za penize a dale rodicum,kterym i musi paltit domu na prispevek. doted brala asi í tis cisteho a od unora je bez prace. takze neschopnost splacet a ja uz ty lzi nesnesu zacal sem delat vitr vyhrozovat,ze to reknu rodicum,kteri si mysli,ze mi vse splatila. chci uz konec. Donutil sem ji at si sezene penize ,kde chce tak je nalomena si to vse zase pujcit at ji neterorizuji coz chapu. no,ale poradite nejakou trosku mirnejsi pujcku? aby z 20 tis nezaplatila za 24 mesicu 30tis? lze vubec neco takoveho sehnat? kdyz ted bude na pracaku?

prosim poradte chci uz konec citove me vydirala 2 roky slibovala hory doly tak ja ji ted chci vydeptat at si pujci a skonci to.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.01.15 22:18

Bez příjmů ji težko někde pujčí a když pujčí tak RPSN bude šílené a bude tam kde byl,a jen místo dluhů vám ji přibydou dluhy nebankovní společnosti a možná na tom bude ještě hůř, protože přepodkládám, že vy si úrok neúčtujete.

Na vašem místě, bych si to asi oštřil nějakou smlouvou nebo nějakým dokladem, pomohl jí sehnat práci a hned z první výplaty ať vysolí aspoň 1000 CZK.

Ohodnoceno: 3x

Od: alois154
Datum: 20.01.15 22:52

Já sem jí řekl možná 500 kč na 10 tis prostě takovej lidovej úrok. Ona neúmí počítat neví co je procento natoš ůrok.

Je to hrozné nechci aby dělal kur..,ale asi ji k tomu dotlačím. Vztah je dávno pryč důvěra taky. Jde mi hlavně o peníze.

Datum: 20.01.15 22:56

DObrý večer, jestli Vaše bývalá přítelkyně "neví co je procento natoš ůrok" ...pak ji možná doženete k nejhoršímu, pokud ji budete nutit, aby se dále zadlužila - protože zadlužit se bez práce může jen u nějakých lichvářů, ne u bankovní instituce.Jak tady někdo radil - zkuste jí sehnat práci, aby Vám mohla začít splácet.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.