Jak najít nápad/směr

Od: Datum: 03.02.15 21:22 odpovědí: 1 změna: 03.02.15 21:29

Zdravím,

už delší dobu přemýšlím nad vytvořením vlastního webu a budování příjmů z reklam - affiliate nebo ppc.

Jeden z důvodů proč do toho chci jít je ten, že bych se rád naučil budovat vlastní projekt a rád se na tom něco naučil. Od vytvoření samotné stránky až po propagaci a marketing. Hlavně mi jde o ten marketing a propagaci, kterou bych se rád naučil a získal zkušenosti.

Bohužel jsem se zasekl na tom zásadním a to najít obor nebo téma, pro které něco vybudovat. Pokud dostanu nápad, tak bohužel už najdu podobné weby, nebo si nejsem jistý, jestli je to "ono" a jestli to má šanci na úspěch.

Je mi jasné, že mi tady asi nikdo nebude prozrazovat čemu se věnovat, jelikož by toho sám využil. Každopádně bych byl rád za nějaké nasměrování nebo popostrčení co dělat. Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.02.15 21:29

Ahoj,

už nějakou dobu podnikám a zrovna teď máme rozjetý jeden projekt na toto téme, každopádně máš 2 možnosti buď vymyslíš něco co ještě není a nebo něco co už je ale použiješ to tam, kde to ještě není. Žít jen z reklamy to se poštěstí málokomu, hlavně ČR je na takový business celkem malý trh,stačí si dohledat příjmy lidí z youtube a porovnat to s ostatnímy zeměmi, ovšem pokud je to globální projekt v anglickém jazyce, pak ta reklama může být daleko zajímavější.

Říkáš, že tě sem tam něco napadne, ale nevíš jestli je to to pravý, až to najdeš jak to poznáš? Něco zkus, získáš aspoň zkušenost. Zkus si založit blog ten tě nic nestojí, pokud bude kvalitní obsah a budeš mít spoustu čtenářů tak i na blogu se dá něco vydělat pomocí reklam, když uvidíš, že ti to funguje, pak to můžeš rozjet ve velkém.

doplněno 03.02.15 21:34:

ještě doplním, zkus stavět na tom v čem jsi dobrý a co chceš lidem vlastně předat, spousta lidí děla chybu v tom, že něco splacají a pak všude vystaví reklamy a myslí si, že to půjde samo

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.