Má slečna klučičího vzhledu šanci u mužů?

Od: Datum: 20.01.15 01:44 odpovědí: 9 změna: 20.01.15 14:16

Čaute,

moje nejlepší kamarádka vypadá docela jako kluk. Krátké vlasy, pánské oblečení. V obličeji ale má jasnou ženskost a prsa také dost vynikají a povahou je asi ta nejvíc ženská co znám. Je bisexuální(pro ty, co nevěří v bisexualitu tahle diskuze nemá cenu, není to jejím předmětem!) ale i tak vždy víc tíhla k mužům. Tak mě zajímá, jaká je šance, že se bude líbit takováto slečna mužům? Budou se za ni stydět protože společně budou působit jako ,,gay´´ pár? Jaký je váš názor, pánové?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pepr®
Datum: 20.01.15 02:24

Jasně, že má šanci se líbit. Každá ji má. Třeba zrovna mě se holky s krátkýma vlasama líbí. Když je ženská hezká, tak může mít třeba půlcentimetrového ježka a může působit víc žensky, než jiná co má vlasy po pás.

Jestli je jak píšete v obličeji pěkná a nemá prsa po tatínkovi, tak spoustě chlapů to pro začátek stačí a nebude řešit pánský styl oblékání. No a když ji pozná blíž tak zjistí že je to fakt ženská

A kdyby se za ni měl stydět, tak s ní přece nezůstane, ne? Nevadí. On se najde jiný, který ji ocení se vším všudy.

...

Takže za mě: kdyby nemohla najít toho pravého, ať se ozve ;)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 20.01.15 07:42

Hrávala jsem basket a měla jsem kudrnaté vlasy, které denním sprchováním musely být hodně krátké. Milavala jsem džíny, cítila jsem se v nich dobře. Se svými 173 cm, v té době jsem byla daleko nejvyšší ze všech, vylítaná, velice štíhlá. Jednou navečer, jsme šlapali, s mým milovaným budoucím, do kopce na Slezskou (Ostravu) a když jsme se zastavili, doběhla nás stará paní, dáma každým coulem a pravila: Promiňte, pánové, jste oba pánové nebo jeden z vás je dáma? :-D Navíc, čtete dotazy, rady, postřehy zde, v poradte.cz. Kolik je tady stýskání na to že někdo nemá, nemůže najít lásku! Hodně mladí, děcka, akorát, starší i ti staří. Malí, velcí, kudrnatí, plešatí i vlasatí, nevzdělaní, vzdělaní, bi i 4%, úspěšní i neúspěšní, pěkní i méně pěkní, hubení i obézní a takhle bych mohla jmenovat hodně dlouho. Každý máme někde svůj protějšek. Je jen otázkou času, kdy se potkáme a také, jestli se poznáme. Jestli poznáme, že patříme k sobě. A pak, jestli si to budeme umět udržet. ;) Nejsem pánové, ale mohu vás ujistit, že i vaše kamarádka najde chlapce, muže, který na ni bude pyšný.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 20.01.15 08:17

Chlap nejsem,ale vzpominam si, ze dle tohoto popisu tve kamosky jsem jednu holcinu taky znala..Ne osobne, ale jen z videni a denne jsem videla jak chodi s jednim nadhernym chlapem, ktereho si prala kazda holka mit..Tehdy mi bylo 18 a absolutne jsem nechapala co na ni vidi,ale vypadali stastne a zamilovane, takze o tom povrchnim cosi to opravdu neni.To ja jsem byla v tech 18 vice povrchni,ale uz jsem z toho vyrostla.Myskim si, ze v tom neni problem..Jsou chlapi co tohe zrovna vhledavaji...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.01.15 08:18

U mě tu šanci 100% má. Mám rád menší odlišnost od ostatních.(tím nemyslím tu bisexualitu, myslím pouze odlišnost té slečny ve skupince nafintěných ostatních slečen)

Od: donkarel*
Datum: 20.01.15 09:09

Někomu se to líbit určitě může, ale mě osobně přijde, že by holka "měla" mít vlasy trochu delší. Je mi jedno jestli se maluje, zda má dlouhej nos nebo jak velký má prsa, ale první na co jsem vždycky koukal byly vlasy. Ideálně k ramenům, lépe ještě delší. Má to sice svoje nevýhody, jako že se to občas trochu plete třeba při líbání a je s nima víc práce při mytí, ale není nad krásné dlouhé vlasy :D

Ale u mužů určitě šanci má. Sice většina kouká na vzhled, ale samozřejmě jsou kluci kterým se ty krátké vlasy líbí a také ty krátké vlasy mohou zaujmout, což může být též první impuls tu holku oslovit :D A pánské oblečení pod tím si máme představit co?

Od: nikc®
Datum: 20.01.15 10:39

Někomu dlouhé vlasy nesluší nebo se mastí, tak je má nakrátko. Já taky měla maximálně vlasy nad ramena. Vlaďka Erbová má vlasy na kratinko a je modelka. A Halle Berry vypadá šik jedině s vlasy nakrátko. Zrovna nedávno to psali někde. Jestli je nebo není o ní zájem snad pozná ta kamarádka sama, ne? Je pravda, že většinou chtějí muži ženy s delšími vlasy. Párkrát jsem to zaslechla od kamarádek nebo od těch kluků. Nejsem pán, ale snad to tolik nevadí. Pokud ano, omlouvám se.

Datum: 20.01.15 11:21

Může se líbit, proč by ne? Pokud se slečna jinak chová jako ženská, pak může být pro mnoho mužů sexy i v krátkém sestřihu a oblečení, v kterém se cítí dobře a pohodlně. Jsou i takové typy žen, kterým toto na ženskosti neubírá. Záleží na jejím vystupování, vyjadřování, zkrátka co z ní vyzařuje. Za reakci se omlouvám, nejsem muž. Ale myslím, že ani pohled ze strany žen, ničemu neuškodí.

Od: asd*
Datum: 20.01.15 11:27

Obličej, prsa, tipuju že i postavu - těžko bude vypadat jako chlap, na to jí nepomůže ani krátký sestřih ani fotbalový dres. Takže za mne se chlapům líbit bude Samo že ne všem, ale všem se nelíbí ani dlouhý vlasy a sukně.

Datum: 20.01.15 14:16

Zdravím, nezáleží ani tak na oblečení, jako na chování. Pokud slečna chodí pěkně oblečená, jen v klučičím stylu (pokud to nejsou zrovna vytahaná trika XXXL a kapsáče u kolen), šanci má. Znám pár holek, co mají hodně krátké vlasy, a přitom to jsou fajn pěkné holčiny.

Pokud se chová jako kluk, tj. je sprostá, rádobydrsná, má chlapskou chůzi apod., tak se šance hodně snižují.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.