AliExpress - ověření platby

Od: Datum: 18.01.15 13:09 odpovědí: 7 změna: 18.01.15 17:40

Dobrý den,

moc Vás prosím

vím, že o tomto servru se tu mluvilo již několikrát. Prohledala jsem staré otázky, ale na tu moji jsem nenašla co jsem potřebovala.

Jak poznám, že se mi objednávka zaplatila. Platila jsem přes Visa card. Nic na mobil nepřišlo a z nějakého důvodu mám jak se podívám na All orders 2 x stejný nákup, to znamená že tam mám místo 8 věcí 16. U něčeho mi to píše :

Your Payment is Being Verified=to znamená že je to zaplaceno a že to tedka budou odesílat, že budu prostě už jen čekat?

dále mi u některých věcí to píše toto: Awaiting Payment= to jako čeká na platbu? vždyť jsem ale všechno zaplatila a vedle mi to píše:

Pay Now Cancel Order

Tím cancel Order tu objednávku zruším?

Děkuji za vaší pomoc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.01.15 13:13

nevím jak je to dlouho.. pokud pár minut vyčkejte. V mé bance dokáží každou platbu kartu rozepsat na např +100 -100 +100, tzn 3 pohyby k jedné platbě. koukněte pořádně, kolik věcí jste zaplatila.

Your Payment is Being Verified = platba ověřena, stačí počkat až přijde balíček

Awaiting Payment - čeká na platbu, nabízí storno obj nebo platbu nyní. Pokud víte, že máte zaplaceno počkejte do zítra, někdy má připsání a ověření platby zpoždění.

Ohodnoceno: 0x

Od: aliexpress
Datum: 18.01.15 13:18

platila jsem to tak před cca hodinkou, a tím canel order to mohu zrušit protože:u těch 8 věcí mi to napsalo že Your Payment is Being Verifiedale u těch dalších ne a to jsou ty které se mi tam nějkým záhadným způsobem podařilo nastrkat do toho košíku 2x.Což vubec nechci. Takže když dám ten cacel order tak se mi to zruší, Nepotřebuji aby se mi to posílalo 2x. takže cancel order to zruším?

Datum: 18.01.15 13:19

pokud víte, že to nechcete tak ANO, Cancel order = zrušit objednávku.

doplněno 18.01.15 13:46:

ne, je to uzavřeno jako byste to neobjednala.

Datum: 18.01.15 13:24

tedka jsem dala u těch 8 to cancel order. a píše mi to finished. Což je v pořádku jo? takže mi to už nepříjde, jo? nestrhne mi to nějké penízkyy z účto. Strhne mi to jen za těch 8 věcí jenž platba byla provedena

Datum: 18.01.15 14:52

a ještě poslední dotaz :D

na e-mail mi přišlo, že je to zaplacene. a tam mi ještě něco přijde co bude souviset s tou moji objednávkou? Budu tam muset něco odklikávat a jestli tak co a jak?

Děkuji že máte se mnou trpělivost, dělám to prvně at něco nezvorám :)

zeptala bych se na to kamarádky, ale stou se tak týden neuvidím, protože je v zahraničí.

Datum: 18.01.15 17:40
Your paymant is being verified = ověřuje se platba. AliExpress má od zaplacení zboží 24 hodin na ověření platby. Odečítající se čas je vidět v detailu objednávky. Když je platba ověřená, je tam něco ve smyslu avaiting shipment a čeká se na prodejce až odešle zboží. Na to mu opět běží lhůta, kterou můžete prodloužit, pokud prodejce zásilku neodešle v daném termínu a dohodnete se s ním. Pokud vše klapne a prodejce zboží odešle, opět ubíhá lhůta, která je opět vidět v detailu objednávky a do této lhůty musíte ohlídat, zda Vám přišlo zboží. Pokud by nepřišlo, bylo by třeba otevřít na AliExpress spor. V opačném případě by po vypršení lhůty prodejce dostal peníze.

Datum: 18.01.15 14:06
Jednoduše jste to mela dvakrát v košíku, ale zaplatila jen jednu objednávku. Ta druhá nepřijde, dokud ji nezaplatíte. Kdyz nevíte co, tak na nic neklikejte. Ve svém bankovnictví najdete částku, která byla zablokována.
doplněno 18.01.15 15:23: Čtyři dny před uplynutím lhůty vám dojde email, abyste požádala prodejce o prodloužení lhůty v případě, ze vám zboží ještě nepřišlo. Po uplynutí lhůty předá aliexpres peníze prodejci a pokud zboží nepřišlo, těžko se získávají zpět.
doplněno 18.01.15 20:19:

http://www.jaknakupovatna.cz/…aliexpress/sledovani-zasilky/

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.