Aliexpress - objednávka

Od: Datum: 30.10.13 08:25 odpovědí: 6 změna: 31.10.13 20:48

Ahoj,
mohl by mi někdo poradit ohledně objednávky na Aliexpress?
Objednávám poprvé a když zadávám svoje údaje ( jméno, adresu,... ) pořád mi tam píše, že to mám napsat v angličtině. To nevadí, když jméno a adresu napíšu bez háčků a čárek? :/ Protože jinak mi to nejde.
A když budu chtít platit bankovním převodem, platí se nějaké poplatky?
Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: nutt®
Datum: 30.10.13 08:49
Zdravim,
nn nevadí objednávám z AliExpress několik balíků měsíčně a vždy přišlo bez problémů a poplatky záleží na bance já mám GeMoney a neplatim nic.
Hezký den NutT
Ohodnoceno: 0x

Datum: 30.10.13 09:04

Po prvé tam chtějí abyste se napsali anglicky, ale až to koupíte, tak budete mít formulář kde už dodací adresu píšete normálně... Poté si to už bude pamatovat a zadávat znova nemusíte

Jinak poplatky se platí podle toho jaký vám dá vaše banka.

Datum: 31.10.13 11:49

Tam lze platit převodem? Já myslím, že nelze... Jenom kartou.

Datum: 31.10.13 13:30

Tam zadáte číslo vaší karty a ono to odečte... Nevím jaký je rozdíl mezi převodem a kartou, podle mě to je stejný...

Od: believeindreams*
Datum: 31.10.13 18:31

Právě, že tam je zaplatit bankovním převodem, ale ta objednávka mi nejde dokončit :/ tak nevím co s tim mám dělat. zadávat číslo kreditky se mi nechce. To by si pak mohlo odečíst víc ne? :)

Datum: 31.10.13 20:48

Jo takhle Bohužel jinak to nejde a nemůže se stát že by Vám odečetli více... Jenom upozorním na ty % co dává vaše banka za převod, já si tam teď koupil mobil za 3800kč a s převodem mě to vyšlo na 4050kč. Dobré je být u FIO banky ta takový poplatky nemá.

doplněno 31.10.13 21:45:

Ještě k tomu, mají to dobře vyřešené peníze nejdou k prodejci, ale k firmě aliexpressu. Vy počkáte až k Vám balík dojde a pak v nastavení kliknete že to došlo v pořádku a oni teprve peníze pošlou prodejci. Příjde mi že to mají hodně dobře ošetřené například od ebay, tam to jde rovnou k prodejci, ale je fakt že když byl problém, tak ebay do 2 dnů peníze poslal zpět.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.