Placeni stravneho v insolvenci z pozice zamce

Od: Datum: 14.01.15 18:50 odpovědí: 2 změna: 14.01.15 19:05
Zdravím. mám insolvenci prvním rokem. Jsem v jiném zaměstnání, než když insolvence začala. V první firmě vzali čistou mzdu z toho mě vyplatili nezabavitelne minimum + příspěvek na děti, ze zbylé částky si strhly stravné a zbytek poslali správci. V nové práci mi vyplatí zmiňované minimum, zbytek pošlou správci a pak chtějí ode mne zpětně zaplatit stravné Jak to má být správně? Pokud jim zaplatím stravné, tak jsem v podstatě dostal méně, než je zmiňované minimum a oni se zároveň uchráili před povinným příplatkem na obědy, nebo se pletu? Jak je to správně?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.01.15 19:01

Stravné vás nikdo nenutí platit to je na vás jestli se budete stravovat zaplatítíte nebo se stravovat nebudete a tím pádem nebudete ani platit.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.01.15 19:05
Tak to mi je jasné jen mě přijde divné že ho chtějí proplatit z nezabavitelného minima a nestrhnou si ho před tim než zašlou částku správci jako v té první práci kde jsem pracoval.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.