Jak mít bílé zuby?

Od: Datum: 15.11.14 13:16 odpovědí: 4 změna: 16.11.14 21:43
Kafe nepiju, nekouřím, nepiju slazené mineralky a stejně mám žluté zuby. Jak je vybelit? Nechci zadne drasticke metody typu citron + soda. Ale zdravym zpusobem a po domacku vytvorit zarivy usmev. Nebo existují nejke pasty, které funguji a nemaji to jen napsane na obalu? Diky
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.11.14 13:28
Zřejmě je to v genech:-D já mám bílé zuby od přírody, ale když kouřím, tak používám swissdent pastu, nejlepší je extreme. Moje maminka ji používá, také nepije kávu ani víno a také nekouří, ale tato pasta ji jako jedna z mála opravdu pomáhá. Bratr používá již delší dobu White pearl, take to pomáhá, zuby má jak perličky, ovšem názory lidí na používání se liší.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.11.14 13:42

Dobrý den,

Bílé zuby má někdo v genech. Plno zubařů nabízí možnost vybělení zubů ruznými metodama, ty většinou fungují ale jsou také dost drahé. Zubní pasty skutečně fungují, musíte ovšem kupovat kvalitnější zubní pasty, nejlépe v lékarně. Zubní pasta je jen malý zlomek, velice zaleží na metodě čistění zubů. Čistit pořádně a kvalitním kartáčkem. Nevýhodou je že efekt je jen málokdy trvalý (působí po dobu užívání pasty) .. Ale fungují.

Daniel.

Od: vselichovagsk
Datum: 15.11.14 23:53

Já mohu doporučit ty nové pasty Aquafresh. Opravdu mi zuby vybělily krásně a netrvalo to ani moc dlouho.

Datum: 16.11.14 21:43

Mně v tom velmi pomohla zubní pasta Aquafresh, ale musi tam být napsano Whitening. Když to není whitening, tak to nefunguje. Opravdu mě zuby zbělely. Nejsou samozřejmě bílé jako sníh, ale je to výrazně lepší.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.