Promarněná příležitost

Od: Datum: 12.01.15 13:55 odpovědí: 6 změna: 12.01.15 22:06

Jsem 25ti letý panic a vztah s holkou se mi ani zdaleka nerýsuje. Pokud o to budu chtít příjít, tak budu muset asi navštívit nevěstinec. To bude ale jen poloviční řešení, protože nadále budu sám. Přitom všechno mohlo být jinak. Už v 19ti jsem se docela vášnivě líbal s jednou holkou, skoro došlo i na sex. Problém byl, že tak nějak nebylo soukromí. Popravdě, zas takové sympatie tam nebyly, spíš to byl takový alkoholový úlet :) O rok později jsem měl rozlučák se střední, kde mi jedna spolužačka dost okatě projevovala přízeň. Mně samotnému byla sympatická po celou dobu školy a dá se říct, že se mi líbila. Zase z toho nic nebylo :) Když jsem se teď díval na FB, tak jsem zjistil, že se vdala.

Chci tím říct, že kolem těch 20ti, kdy lidé obvykle získavají zkušenosti v této oblasti, jsem měl i já docela slibně našlápnuto. Střední škola však skončila a já jsem na dalších pět let doslova zamrznul. Co se té první slečny týče, netvrdím že by se ze mě stal po jedné souloži king, ale přeci jen, mohl jsem to mít za sebou :) Ta druhá slečna, to byla úplně jiná káva. Dokážu si představit, že bych s ní chodil. Byla mi dost sympatická a já jí podle všeho také. Nemohu se teď zbavit myšlenek co by kdyby. Možná si to jen zbytečně idealizuju, ale říkám si, že teď ze mne mohl být "průměrný" mladý muž. Místo toho spěju k fázi, kdy si tu budu ve 30ti stěžovat jako někteří.

Někdo mě možná budete utěšovat, ať nehážu flintu do žita, že jsem ještě mladý a nikdy není pozdě, nebo že jsou v životě i důležitější věci na které bych se měl zaměřit. Ti ráznější mne odkážou na tu prostitutku :) Všichni budou mít pravdu. Nejhorší ale je, že mě se absolutně nedáří ani v těch ostatních oblastech. Možná i proto si tady stěžuju, jinak bych to asi tolik neřešil, protože svět na tom opravdu nestojí. Stal se ze mě nesebevědomý trouba, který si už nedokáže vážit sám sebe. To jsem ale odbočil. Asi bych zasloužil profackovat za takové myšlenky. Zatím jsem alespoň fyzicky zdravý, takže teoreticky můžu cokoliv. Jiní lidé takové štěstí nemají.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.01.15 15:04
avatar

Tak první věc je ta že bych přestal přemýšlet CO KDYBY? To fakt nemá cenu, nikdy to nevyřešíte. Takže druhá věc je jen se soustředit na přítomnost a snažit se z ní vytěžit maximum. Sám víte kde je problém tak na sobě začněte makat, nejste jediný kdo měl vážnější vztah ve "vyšším" věku já jsem došel o panictví ve 21 letech a popravdě mi ani v té době nepřišlo nějaké divné. Prostě to přišlo. Držím palce ať Vám vše výjde a pamatujte když budete doma seďet a nadávat si do trouby nic se tím nevyřeší ;) Ahoj :)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: peterson
Datum: 12.01.15 17:01

Hmmm 21 to je v pohodě, řekl bych ideál. Není potřeba začínat v 15ti. Jenže já už jsem 25+ a nic na obzoru. Jinak máš pravdu, že se nemá cenu ohlížet. Nicméně ty pochybnosti tam v hloubi duše jsou. Možná mohlo být vše jinak a ja ted mohl být jiný člověk :)

Od: donkarel*
Datum: 12.01.15 15:12

Všichni to, že jsou panicové pořád strašně moc řeší. Jednak je to holce, pokud tě miluje v podstatě jedno a pak i když ti to napoprvé nepůjde, tak holka neví jestli jsi poleno, jestli nejste sehraní, jestli jste si nesedli, jestli jsi jenom nervózní nebo jestli jsi to nikdy nedělal... Hlavně na tom sexu není nic, co bys napoprvý nezvládnul :D

Uvědom si, co hledáš a co chceš. Myslíš si že ti zvedne sebevědomí když o to přijdeš a nabydeš zkušeností? Zaplať si prostitutku, zajdi do privátu nebo oblbuj holky v klubech. Pokud tě nic takovýho neláká, tak hoď za hlavu to co bylo a začni se seznamovat. Jakmile uvidíš sympatickou holku, tak se jí neboj oslovit a někam pozvat. Nemáš co ztratit, stačí překonat ten strach z toho, že nastane trapná situace.

Třeba já o to přišel až ve 22, nikdy jsem to neřešil, na holky jsem měl do té doby docela smůlu, i přesto jsem vztah nehledal kvůli sexu nebo ztrátě panictví, ale proto abych vedle sebe měl někoho, o koho se můžu postarat, sdílet s ním zážitky, apod. a popravdě jsem si v začátcích ani ten sex nedokázal představit :D v tom jsem to měl asi jednodušší než ty, protože i když na to došlo, tak jsem nad tím nijak zvlášť nepřemýšlel a dělal to, co jsem si myslel že je správně :D člověk prostě podvědomě ví, co dělat v jistých situacích...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: peterson
Datum: 12.01.15 22:06

Můj příspěvek asi vyzněl tak, že mi jde jenom o sex, ale není to pravda. To panictví je prostě takové symbolické pro někoho, kdo je v mém věku úplně nezkušený.

Od: buss
Datum: 12.01.15 15:28

A kolik jsi jich už oslovil? Dej si závazek - min. tři denně!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.15 15:49
avatar

Příležitostí bude určitě ještě dost. V každém směru. Otázka je, zda je dokážete využít. Co děláte proto, abyste byl úspěšnější v tom, co chcete? Stěžovat si a litovat se, fakt nemá smysl. Změnit to můžete jen Vy sám. Záleží na tom, jaké máte priority a jak to máte v hlavě srovnané. To nemyslím v žádném případě jako urážku, ale umět myslet i pozitivně je pro některé lidi fakt dřina. Vám je 25 let, tak trochu snahy a optimismu do toho života, chlape!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.