Příspěvky na bydlení atd

Od: Datum: 11.01.15 21:28 odpovědí: 7 změna: 17.01.15 23:10
Dobrý den chci se zeptat jak to máte s příspěvkama na bydlení dopravu atd nikdy jsem se o to nezajímal tak na co bych eventuálně mohl dostat příspěvek Děkuji za odpovědi
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.01.15 21:55
avatar

Vzhledem k tomu, že nejsem cikám, tak se o tyto příspěvky nezajímán,

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 11.01.15 22:55
avatar

O různé příspěvky lze požádat u úřadu práce.Tam lze se dozvědět i podmínky výplaty.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.15 07:35
avatar

Vzhledem k číslu 17 v nicku / nicku Koloušek *smich*/usuzuji, že nejsi dosud plnoletý. Pokud se mýlím, odpusť. Ale pokud to tak je, v tom případě by museli o příspěvky zažádat rodiče. Posuzují se příjmy všech členů domácnosti.

Pokud už pracuješ, najdou se v dnešní době solidní zaměstnavatelé, kteří vyplácejí zaměstnancům příspěvek na dopravu. Podle toho, kolik km to do zaměstnání je. Měla jsem to 8 km a dostávala jsem měsíčně asi 700 Kč na tu dopravu do zaměstnání. A to jsem jezdila na kole /což bylo zaměstnavateli jedno, jaký dopr. prostředek kdo použil/.

Jinak, pokud jsi student či v učení, dej si potvrdit ve škole docházku a můžeš pak získat slevu na jízdném jako žák. Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.01.15 08:39
Bohužel už ne je mi 24.. Do zaměstnání to mam 80 km a platím hypotéku tak mě právě zajímá na co by mi mohli přispět každá koruna se hodí Ten Nick 17 je datum narození v tech letech jsem naštěstí nemel žádné starosti
Datum: 12.01.15 09:57
avatar

Zdravím,
nejsem těchto předpisů až tak znalý, ale vzhledem k tomu, že platíte hypotéku, tak máte jistě natolik velký příjem, že po jeho propočítání vám podle mého názoru nepřispějí vůbec nic. Na tyhle příspěvky je nárok při nějaké výšce příjmu vzhledem k životnímu minimu a pokud byste splňoval tohle, tak zas nebudete splňovat podmínky pro udělení hypotéky.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 17.01.15 23:10
avatar

Nejlépe to vystihl Ronyx: Pokud splácíte hypotéku, započítává se výše splátky do Vašich příjmů (o hypotéku, půjčku, ale ani exekuci, oddlužení ... nelze příjmy snížit). Tzn., že na státní sociální podporu ani na pomoc v hmotné nouzi nejspíše "nedosáhnete".

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.