Dluh u vodafonu

Od: Datum: 10.01.15 21:52 odpovědí: 7 změna: 12.01.15 13:00
Dobrý den.Dcera mela paušál u vodafonu ukončila smlouvu ted ji přišlo ze ma dluh asi 250kc.Problem je ten ze je dlouhodobe v Norsku a prosila mě at to za ni zaplatím. Myslite ze to jde zaplatít v prodejne vodafonu.Ale znam pouze její mob. číslo od vodafonu.Pokud nekdo vi budu rad.dekuji
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 10.01.15 22:01
avatar

Zkušenost nemám, ale věřím, že nebudou dělat problém a podle telefonního čísla najdou patřičné údaje, aby byla platba správně přiřazena. Jde koneckonců o jejich peníze.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: tel
Datum: 10.01.15 22:03

Můžete to uhradit převodem, složenkou, u stánku operátora... Podstatnou vadou je, že neznáte variabilní symbol platby. To ale zná vaše dcera, když ví, že má dluh... Pokud máte kiosek operátora blízko, zajděte tam. Když ne, zavolejte na jejich linku. Budou ale chtít vždy příslušné heslo.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 10.01.15 22:31
Normálně zajdete na pobočku, řekněte tel.číslo a na koho je smlouva vedená a zaplaťte. Žádný problém v tom nevidim
Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 10.01.15 22:35
diky všem zajdu tam
Datum: 11.01.15 02:01

Někdy se na helpdesku chovají jako idioti a já vymyslel jednu fintu ;) Když Vám neřeknou nic bez nějakého identifikačního hesla, tak mluvte s operátorem "teoreticky". Prostě se zeptáte, zda-li teoreticky, když by měla dcera dluh to může kdokoliv zaplatit, ikdyž nevíte žádné další údaje. Apod. Jde o to, že hovory jsou nahrávány a zaměstnanci Vám nesmí nic říct bez příslušného zabezpečení, protože by je osekali na výplatě. Ale určitě bych přišel na pobočku a chtěl to zaplatit. Zdůraznil bych, že Vás nezajímají žádné informace (pokud teda částku znáte) a myslím ,že by to mělo být v pohodě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.01.15 11:15
avatar
Na prodejně to zaplatit lze, ale účtují si za to poplatek 75,- a je potřeba znát administrátorské heslo, bez toho se vám tam nedostanou. Požádejte tedy svou dceru, aby vám ho řekla.
Jinak v dopise, kde přišlo oznámení o dluhu, přišly i ostatní údaje (číslo účtu, specifický a variabilní symbol), v tom případě to můžete zaplatit i převodem nebo složenkou.
Pokud ale nejste majitel čísla, znát pouze číslo a částku vám nestačí k tomu, abyste zaplatil fakturu. Je potřeba, aby vám majitel řekl víc údajů.
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.01.15 13:00
Děkuji všem za rady je to vyřešeno. byl jsem u vodafonu to zaplatit ale chtěli po mě ten čtyř mistny kod dcera mi ho poslala tak ok.jinak bez toho kódu bych mel smůlu. jo a navic zaplatit 75kc.

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.