Detoxikační náplasti - podvod nebo lék?

Od: Datum: 08.01.15 21:41 odpovědí: 4 změna: 10.01.15 09:51

Dobrý den,
v lékárně se dají koupit detoxikační náplasti různých značek. Máte s nimi zkušenosti?

Zajímají mě především reálné zkušenosti, zda jste na sobě pozorovali nějaký účinek nebo si myslíte, že to je podvod? Já fakt nevím...

detoxikačních Náplasti absorbují toxické látky z těla přes pokožku Detoxikace, zlepšování cirkulace krve, zvyšují kvalitu krve Urychlování metabolismu, posílení imunitního systému Uvolňování svalstva a tedy i snížení tělesných bolestí Podstatné snížení tělesné únavy, odstraňují bolesti hlavy, kloubů a zad Uklidňují nervovou soustavu, znatelné zvýšení fyzické energie Zkvalitnění spánku, zmírnění otoků Odstranění nepříjemného zápachu z nohou Také slouží k zmírnění různých zdravotních problémů v souvislosti s přibývajícími projevy stárnutí Složení: Bambusový ocet, Eriobotrya japonica/ extrakt, Turmalín, Chitosa, Vitamin C

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 08.01.15 22:03
Na tohle téma tady toho bylo řečeno poměrně dost.Co já vím,všude píší,že je to podvod.Zadejte si výraz "detoxikační náplasti" do toho modrého pole nahoře,pak si počtěte...
Ohodnoceno: 1x

Od: ju®
Datum: 08.01.15 22:11

naprosto stejný efekt - tvaroh v alobale - igeliťák - pomožky na noc, elegantní řešení na horečku a detoxikaci těla...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.01.15 10:09
Detoxikovat organismus můžete jen stravou. Od čeho jiného je taky zanesený...

Datum: 10.01.15 09:51

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.