Dotazy ohledně osobního bankrotu

Od: Datum: 08.01.15 08:39 odpovědí: 3 změna: 08.01.15 09:40
avatar
Zdravím,našel by se někdo ,kdo se lépe orientuje ,co se týče osobního bankrotu?Měla bych pár dotazů.Lze pobírat během bankrotu příspěvek na bydlení a přídavky na děti?Jaká je šance schválení,když má člověk u více věřitelů zaplacené splátky jen za necelý rok?Může se žádat až tehdy když člověk neplatí nic žádnému věřiteli,případně po jaké době neplacení se může žádat?Předem děkuji za případné odpovědi.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.01.15 09:01

Dobrý den, k otázce osobního oddlužení jsem krátce přičichl v průběhu minulého měsíce. Tedy snad jen odkaz na krraťoučký článek co se týká problematiky souběhu sociálních dávek a oddlužení. Největším praktikem z oblasti oddlužení je tady dle mého @sebod. Tak vydržte, případně zkuste vnitřní poštu.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 08.01.15 09:24

amper. Děkuji .

Ano, příspěvky i přídavky budete pobírat i nadále. " Jaká je šance..." - právě proto na sebe podáváte Návrh na povolení oddlužení. Nehraje roli, kolik splátek máte uhrazeno. "Může se žádat..." - toto řeší každý soudce jinak. Některý schválí oddlužení v případě, že jste předlužená a zatím stiháte splácet. Jiný chce, abyste byla 30 dní po splatnosti u splátek. Dokonce jsem se setkala se soudcem, který si toto vysvětlil tak, že musíte mít zesplatněný úvěr a tam být 30 dní po splatnosti.

Základní podmínky schválení oddlužení jsou 1) uhradit minimálně 30% z celkového dluhu, 2) prokázat příjem - zaměstnání, důchod, darovací smlouva apod. 3) čistý trestní rejstřík - týká se majetkové trestní činnosti

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 08.01.15 09:40
avatar
Ptesne tak hlavni je zajistens prace. At je jistota , ze zaplatite ty % celkove castky.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.