Práce v call centru? Ano či ne?

Od: Datum: 07.01.15 20:01 odpovědí: 9 změna: 18.01.15 12:41

Ahoj, jsem čerstvá studentka Vysoké školy a už nějakou dobu hledám brigádku. Ale bohužel jediné co najdu tak je brigáda v call centru. Jedná se o call centrum Formica.Směny si mohu navolit jak chci a popravdě finanční odměna je taky dobrá. Velmi nad tím uvažuju. Maté někdo nějaké zkušenosti?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.01.15 20:03

https://www.poradte.cz/spolec…ka-je-prace-v-callcentru.html

doplněno 07.01.15 20:05:

Ta diskuse snad bude pro Vás užitečná, ale jinak doufám, že se Vám ozve někdo, kdo má zkušenosti přímo s tím konkrétním call-centrem. Přeju hodně pevné nervy

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.01.15 11:59

Zdravím, nějakou dobu jsem tam pracoval. To co píšete se směnami je pravda. To byl taky jeden z hlavních důvodů proč jsem se rozhodl jít do call centra. Měl jsem z toho taky divný pocit, ale musím říct, že po dvou směnách mě to přešlo. Bylo to tam na pohodu. Hlavně si mi líbili soutěže, které nás pracovníky motivovali k dobře vykonané práci. A kolektiv tam je prostě bezva. I kdyý tam už nepracuju, tak mám pár kolegů s kterými se vídám do dnes. Nebál bych se toho a zkusil bych to. Odejít můžete kdykoliv.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.01.15 21:17

Dík moc, že aspoň někdo odpověděl. :) No zaměstnance furt hledají a já jelikož jsem bez práce tak do toho asi půjdu. Na jednom foru jsem našla diskuzi a Formicu si všichni moc chválili. Je jásný, že musím být z kamene, abych tuhle práci mohla dělat, protože nikdo z nás nemá rád, když nás někdo otravuje po telefonu. Ale peníze jsou peníze. Asi půjdu do toho. Díky moc

Datum: 14.01.15 20:00

To máte svatou pravdu. Peníze jsou peníze a podle mého ať si každý říká co chce o práci v call centru. Málo kdo má práci snů. A bohužel, nějak se člověk uživit musí. A jestli jste komunikativní a nebojíte se lidí, tak to zkuste. Musíte umět lidi nalákat. Co víte, třeba se vám bude dařit a budete povýšena do vyšších pozic. Tak pak napište jak jste se rozhodla a jestli budete mít ještě nejaké otázky, tak kdyžtak napište. Budu se sem průběžně chodit dívat. Přeji hodně úspěchu.

Datum: 15.01.15 11:44

Lubosh: No to máte pravdu že se musím nějak uživit, i když moje výdaje nejsou až tak velké, protože bydlím u rodičů. ALe je samozřejmé, že jim chci dávat nějaké peníze. Nemůžou měpřece živit do konce života. No komunikativní jsem někdy až moc, ale občas se trošku stydím. Ale myslím, že bych to měla zvládnout. Ještě to prodiskutuji s mamkou, ale ta podle mého bude ráda, že konečně budu něco dělat.

Od: petis*
Datum: 14.01.15 20:04

Taky jsem jednu dobu pracoval v call centru. Nepracoval jsem sice u téhle firmy, ale podlé mého je to všude na stejné brdo. Otravujete lidi, kterým nabízíte nějaký produkt, nebo něco podobného. Jako ten nátlak se dá vydržet, ale určitě né na furt. Ale jestli píšete, že to chcete jako brigádu, tak to bych neváhal a asi šel do toho.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.01.15 11:14

Petis: Asi máte pravdu, že všechny call centra jsou v celku stejné. Ale jak říkáte, chci tam jít jen na brigádu a vydělat si nějaké peníze. Vcelku mě to láká, že zkusím něco nového, ale zároveň se bojím. A nebaví mě furt doma sedět na zadku a nic nedělat. A je to vážně tak hrozný, vážně lidi tak nadávají? Celkem mě děsíte.

Od: petis*
Datum: 15.01.15 22:07

Tak jako brigádka dobrý ne? Lepší ja makat v Albertu nebo v Bille :D. Já nevím jak chcete, to je vaše rozhodnutí. Ale jako brigáda je to podle mího super. Kdyžtak pište. Jeliž pracuju na PC a celkem často se v práci nudím, tak sem občas vlezu. Takže moje odpovědi na vaše otázky očekávejte :D No nic jdu konečně asi domů. Mějte se

doplněno 15.01.15 22:08:

Mám tam hrubky. Doufám, že mě to odpustíte :D

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.01.15 12:41

Myslím, že jako brigádka to bude super. Už i z jiné diskuze jsem se dozvěděla plno informací, co se týče hodin a pod. A máte pravdu, že to bude asi lepší jak makat někde v obchodě. Jednu dobu jsem pracovala na pokladně v Tescu a to byl teda horor. Jinak mám ještě jednu otázku. V call centru v Brně, kde jsem dřív pracovala, to bylo tak, že když si od zaměstnance zákazník nic nekoupil, nebo nechtěl danou nabídku a opakovalo se to několikrát, tak zaměstnance vyhodili. Je to tady taky takhle?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.