Sex v jedné místnosti s dětmi

Od: Datum: 04.01.15 16:03 odpovědí: 11 změna: 17.01.15 16:40

inspirovala mě jedna otázka tady položená na podobné téma.Rodiče v mém dětsví a dospívání mívali sex i když se mnou spali v jedné místnosti.Mysleli,že spím,ale mě to děsilo ze spaní celé dětsví(ty zvuky,pohyby...) a dodnes to ve mě vyvolává divný pocit.Z úplně raného dětství mám mlžnou vzpomínku,že se to dělo i vedle mě.Stalo se to někomu jinému?není to téma co se dá probírat u piva,takže nevím co se dělo v jiných rodinách.Té vzpomínky se nedá zavit a určitě to ovlivnilo(můj negativní) vztah k rodičům.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: host*
Datum: 04.01.15 16:14

To se neptám já, ale někdo jiný, kdo použil stejné neregistrované jméno pro přihlášení. Občas sem nakukuju opravdu jenom jako náhodný host a občas také něco poradím spíš s technikou, ale je to volné, neregistrované jméno, takže kdokoliv může použít jakékoliv jméno, kdo zde odpovídá neregistrovaný.

Je to jiný host než host, který tu občas odpovídá. Má na to právo, toto jméno je volné pro kohokoliv, kdo se pod nějakým volným jménem chce přihlásit. To je asi tak všechno.

Datum: 04.01.15 16:26
avatar

No vidíš. Kdyby jsi se zaregistroval, tak nemusíš nic zbytečně vysvětlovat.

Pro tazatelku: V podstatě si přece odpovídáš v té inspirativní otázce. Asi nás má podobnou zkušenost většina, ale neřekl bych, že to nějak ovlivnilo vztah k rodičům.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: guy
Datum: 04.01.15 16:41

Ano, také si to pamatuji, byl jsem malý a bylo to dávno. Nevěděl jsem oč jde a myslel na to fyzické násilí. Stopy to ale nikterak nezanechalo. Po čase jsme to probrali se spolužákem a došli jsme k závěru, že on to zná z domova také.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: wamp®
Datum: 04.01.15 16:50
avatar
A vy provozujete sex? Asi ano,že? Pokud jste měli s rodiči pouze jednu místnost,tak kde měli ukojit své pudy,vášen a lásku...V průjezdu asi ne,tak nevím,proč je odsuzujete...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.15 18:46
avatar
Být schopný sexu v jedné posteli s dítětem, už považuji téměř za sexuální úchylku :( Sex je sice mezi dospělými normální, ale co je moc, to je moc.
Ségry nejlepší kamarádka to zažívala též. Mysleli si že spí a jí bylo strašně trapně a vůbec nevěděla co dělat se svými pocity. Rodičům se vyhýbala.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: faithoncemore*
Datum: 04.01.15 19:07

Přesně, taky mám kamarádku, která měla válendu v ložnici rodičů a vždy musela dělat, že spí, když rodiče v noci souložili, a to se jí třeba chtělo i čůrat, ale musela být hodná a spát. S matkou se neměly rády a nikdy se ten vztah nezlepšil. Neříkám, že přímo kvůli tomuhle, spíše proto, že ta matka byla na tu kamarádku dost zlá, když byly samy doma, když byl otec na služební cestě a neviděl to, ale klidně to mohlo mít souvislost.

A přitom stačí chytat chvilky na sex ve dne a je to i docela vzrušující - třeba poslat dítě, ať si veme gumovky a jde se podívat ven, jestli prší i na druhé straně domu (to je z Garpa).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.15 17:25
avatar

Já jsem vždycky žila v bytě, kde děti měly svůj pokoj. Ale zažila jsem jednu moc fajn ženskou, která měla s manželem mnoho dětí a ostatní se ji ptaly, jak to dělají, když děti musí všecko slyšet. Říkala, že v noci sex vůbec. Jen přes den, když jsou děcka venku. :-D Jednou měla dovolenou, jakože ze zdravotních důvodů. Když přišla, vyprávěla, že dostali ze Slovenska čili papričky. A když je s mužem zpracovávala, vypado poslední děcko s balonem před barák a oni se mohli věnovat jeden druhému. Jenže, ten mužský si neumyl ruce a sáhnul na ni. No a pak seděla dva dny v lavoru a že není vpořádku ještě teď. Chtěla jsem dát smějícího se smajlíka, ale vůbec to pro ni sranda nebyla. :-D

Ohodnoceno: 6x
 
Od: honzajs122
Datum: 10.01.15 16:20

Chilli papričky jsou dobrý, ale jinak pěkný svinstvo *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 10.01.15 16:42
avatar

Myslím si, že by rodiče měli mít trochu zodpovědnosti a intimní věci, které jsou pro ty dva si nechat do soukromí a ne tam, kde spí s dětmi. Přece mají, kuchyň, koupelnu, předsíň, nebo počkat až jsou děti venku. Alespoň je jasné, jak takový nesoukromý sex má vliv na děti, téměř podobný, jako sex. obtěžování od cizích. - pt

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.01.15 16:44
avatar

Hodně dlouho jsme měli jen kuchyň a pokoj. A jeden pokoj babička. Tudíž jsme spaly s rodiči. Mladší sestra v postýlce, já v rohu, vedle postele jsem měla skříň, takže abych viděla, musela bych si sednout. No a rodiče měli manželské postele. Buď jsem byla tak hloupá, nebo tak unavená z lítání venku, ale mohu napsat po pravdě, že jsem nikdy nic neviděla ani neslyšela. A v noci jsem pravidelně spala jako zabitá. Vážně. My jsme tehdy ani nevěděli, že se něco takového děje, dnešní děti jsou chytřejší. Proto mě ani nenapadlo špehovat.

Vzpomínám si, že poprvé jsem byla poučena o čemsi takovém mezi rodiči na školním pozemku, když jsme pleli, byla jsem v 5. třídě. Trošku dost dlouho, ale nic mi nekazilo dětství. Byla jsem prostě takový prosťáček.

Asi v mých 11 letech naši zrenovovali další místnost a tam jsem od té doby spala. Takže žádné nepříjemné zážitky z dětství nemám. Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 17.01.15 16:40
avatar

Nikdy jsem o tomhle s nikým nemluvil, a tady se mi naskytla příležitost. Jak vidím, nebyl jsem v tom sám. Jako malý jsem spával s rodiči v jedné místnosti a měl jsem válendu spojenou s jejich letištěm. Také jsem je slyšel souložit a příjemné to nebylo. Zvlášť když jsem byl zvyklý spávat tak, že mě máma držela za ruku. Když mě pak držela a můj otec, ke kterému díky tomu mám dost špatný vztah(myslel jsem si že jí ubliźuje) ji jaksi obšťastňoval, chtělo se mi plakat. Od té doby až do dnes (je mi 18) se bojím v noci usnout ve svém pokoji, protože nechci slyšet za zdí ty zvuky a cítit ten pocit jako když jsem byl malý. Nevím co s tím dělat, ale dost mě to trápí, protože jsme se styděl o tom s kýmkoliv mluvit. Mám pocit, že sex do místnosti, kde je spící člověk ať dítě či dospělý prostě nepatří. Navíc jsem často býval na kroužku atd, tak to mohli dělat v mojí nepřítomnosti. Za tohle své rodiče opravdu nenávidím, ať se ke mě chovali jak nejlíp dovedli, tohle je neodpustitelné! Nikdy takový rodič nebudu a nikdy nedovolím, aby mé dítě/děti zažilo/y to co já.

Charlie

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.