Co teď dělat?

Od: Datum: 04.01.15 14:35 odpovědí: 3 změna: 04.01.15 14:55

Mám kamaráda, se kterým se občas vídáme a pokecáme atd., jinak se spolu (třeba na fb) moc nebavíme. Na Silvestru jsem se ale do něj jaksi zakoukala. Prostě jsem se na něj v jednu chvíli podívala a bylo to jako... "Sakra, už v tom lítám". Vím ale, že se mu líbí jedna moje kamarádka (bydlí daleko a z její strany asi zájem moc není). O víkendu jsem se hrozně moc opila (on taky) a málem jsme se spolu vyspali (opravdu chyběl jen kousek) - a začal to on. Problém je, že on si to vůbec nepamatuje.. a neví o tom (zatím jsem mu to neřekla, spíš jsem se tak ptala, co si pamatuje, a co vím, tak si nepamatuje vůbec nic). Teď nějak nevím, co mám dělat. Jestli mu to říct nebo ne. A jestli mu říct, že se mi líbí nebo to zamlčet. (Jsme oba 20+ a nezadaní).


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.01.15 14:47
avatar
Klidne to zkus , za zkousku moc nedas. Napis mu , ze se ti moc libil silvestr snim , ze byl mily atd... A hrej tajemnou bud mila a netlac na pilu preji stesticko
Ohodnoceno: 0x
 
Od: mono
Datum: 04.01.15 14:55

To je právě problém, že jemu se líbí jiná holka. Sám to říkal přímo mně. Sice se vídáme a tak, ale vždycky to setkání musím navrhnout já. Navíc ta kámoška je fakt pěkná, kdežto já... nevím no, mám pár kil navíc a nemůžu se jí rovnat v tomto.

Datum: 04.01.15 14:48
avatar
Je dost možné, že si to pamatuje, ale raději dělá, že ne. V opilosti dělají lidí věci, které by za střízliva nedělali, a tak to chce tímto hodit do outu.
Být vámi, neřeším Silvestr a jednoduše mu napište, že o něj máte zájem.
Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.