O den déle na kontrolu při prac.neschopnosti

Od: Datum: 04.01.15 12:07 odpovědí: 2 změna: 04.01.15 12:37

Dobrý den co se stane,nebo jaký postih mi hrozí,pokud mám datum kontroly na neschopence u lékaře na 5.1.2015,ale příjdu tam až 6.1.2015?Prac.neschop.vystavena kvuli angíně,ATB doberu dnes.Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.01.15 12:14
avatar

Proč spekulovat, co se stane. Zachovejte se slušně. Z razítka lékaře na neschopence si napište číslo, pokud ho nemáte extra, a dopoledne mu zavolejte a omluvte se, samozřejmě nějaký vážný důvod musíte mít. Dostavit se na kontrolu je vaše povinnost. Pokud Vám není dobře, tak tím spíš by jste se měl k lékaři dostavit na kontrolu.

Pokud by jste si chtěl prodloužit marodění o jeden den, tak lékaři řeknete, že se ještě necítíte ve své kůži a každý Vás nechá po ATB pár dní doma, ono by to stejně tak mělo být standartně.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 04.01.15 12:37
avatar

V tomto případě je možno posuzovat jako porušení léčebného režimu, včetně případných následků. Ono se dá velice těžko vymyslet jak zdržení vysvětlit vycházeje z toho, že marodím tak mám čas kdykoliv, protože se jiné činnosti věnovat nemůžu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.